Lufthansa - USA ↔ levné letenky Minneapolis z Prahy 11.941,- kč

Do boje o nejlevnější letenky vyráží také německá Lufthansa. Vůbec poprvé můžete v našich letenkových tipech najít letenky do Minneapolis. Zpáteční lety na lince z Prahy na křídlech aerolinek Lufthansa jsou nyní k mání za bezva cenu 11.941,- kč s taxami a poplatky, což je částka, kterou za poslední dobu nepamatujeme.

Zájemci o levné letenky do Minessoty (stát v USA) mají možnost plánovat své lety s nejpozdějšími odlety 9. dubna, vracet se pak dá nejpozději za tři měsíce. Příkladový link na rezervaci letenky Minneapolis v měsíci duben je k nalezení na konci článku. Letenky do USA bookujte nejpozději 19. února, takže zbývají s dneškem ještě tři dny.

Informace k letu do Minneapolis (USA): Rozhodnete-li se pro jedinečný tarif z Prahy aerolinií Lufthansa, poletíte z letiště Praha Arpt, Praha, Česká Republika s dvěma mezipřistáními. Prvním na letišti Dusseldorf Arpt, Dusseldorf, Německo a druhým na O Hare Intl Arpt, Chicago, Spojené Státy Americké (USA). Přílet vede na Minneapolis St Paul Intl, Minneapolis, USA. Stejně i zpět.

Tip: Tyto levné letenky do Minneapolis mají sice dva mezistopy, ve většině případů se však jedná o dobu kolem dvou hodin v obou destinacích. Přesné časy najdete v samotné rezervaci. Nesedí vám příkladový termín a postrádáte kalendář pro výběr levné letenky? Napište si o další termíny na náš fb.

↔ Minneapolis - USA z Prahy 11.941,- kč rezervace

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.