Lufthansa - USA - levné letenky do New Yorku z Prahy 12.990,- kč

Pobít se na poli o nejlevnější letenky do USA s odlety z Prahy se rozhodla také německá aerolinka Lufthansa a tak nasazuje zajímavý tarif na letenky do New Yorku, ovšem nehledejte jej na stránkách Lufthansy, tam akci nenaleznete. Ta je pro Vás připravena v českém rezervačním systému (odkaz na konci zprávy).

Nyní si pojďme povědět to nejdůležitější a to je cena letenky a dostupnost. Nahlédnete-li do kalendáře s volnými lety, objevíte akční letenky do New Yorku za cenu 12.990,- kč včetně tax a poplatků. Připomínáme, že to je cena  za zpáteční letenky (tj. Praha - New York a New York Praha).

Dostupnost: zpáteční levné letenky do New Yorku s odletem z Prahy v akčním tarifu Lufthansy jsou k mání na vybrané termíny v listopadu, prosinci. Levné letenky New York pořídíte ovšem i na leden a únor 2014.

Popis letu - vypravuje německý letecký dopravce Lufthansa. Odlétá se z letiště Praha Václav Havel (Ruzyně) Arpt, Praha, Česká Republika s krátkým mezipřistáním na letišti Dusseldorf Arpt, Dusseldorf, Německo a příletem na Newark Liberty Intl Arpt, Newark, Spojené Státy Americké (USA).

Tip: letenky do Ameriky se nám v této době nabízí v několika zvýhodněných tarifech, chcete-li získat přehled, nebo si jednoduše vybrat z jiných akčních letenek, mrkněte na stránku s aktuálními tipy levné letenky do USA, nebo na náš facebook.

Online rezervace levné letenky New York (USA)

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 5340 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.