Lufthansa - USA - Havajské ostrovy - levné letenky Honolulu 14.630,- kč

Kdo si pospíší, může levně na Havaj! Příchozí tarif německé letecké společnosti Lufthansa o který je velký zájem mizí téměř před očima, takže dost řečí, pojďme na to. Aerolinka aktuálně nabízí v českém rezervačním systému akční letenky do Honolulu na Havajských ostrovech s odletem z Londýna za 14.630,- kč s taxami i poplatky za zpáteční letenky s návratem opět do Londýna.

Dostupnost - klikněte na odkaz pro rezervaci levné letenky ve spodní části této aktuality a zobrazte si kalendář a v něm volné levné letenky na Havajské ostrovy (Honolulu). Aktuálně v něm najdete pár vybraných termínů s možností letu od 20. září do 15. prosince, letenky do Honolulu na listopad jsou už ovšem vyprodány, takže jestli se ještě něco neuvolní, tento měsíc si odmyslete.

Základní informace k letu na Havaj v akčním tarifu německé aerolinky Lufthansa - odlétá se z letiště Heathrow, Londýn, Velká Británie, Anglie s krátkým mezipřistáním na Los Angeles Intl Arpt, Los Angeles, Spojené Státy Americké a příletem na letiště Honolulu Intl, Honolulu (USA). Totéž absolvujete u zpátečního letu. Čekačka u zpátečního mezipřistání je cca 4 hodinky.

Tip: nevíte jak do Londýna? Nejjednodušší a hlavně nejlevnější možností je zaknihování nízkonákladové letenky. Pro tuto volbu máte několik možností. Letět levně se dá z Prahy, Brna, Ostravy, nebo Vídně, Katovic, či z Budapešti. Pro více informací a ukázky konkrétních levných letů navštivte tuto stránku.

Online rezervace levné letenky Honolulu (Havajské ostrovy)

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.