Lufthansa ⇆ Kanada - levné letenky Quebec 10.933,- kč

Lákají vás kulturní a přírodní památky UNESCO? Máte šanci udělat si další fajfku. Tentokrát cílíme na Kanadu a pro Čechy relativně neobvyklou cestu do provincie Quebec. Německá letecká společnost Lufthansa přišla na trh se zajímavým tarifem na levné letenky do Quebecu. Toto kanadské město je dostupné ve zpátečním letu z Paříže za 10.933,- kč!

Dostupnost: Levné letenky Quebec, ano, je to tak! Tyto výhodné spoje se na trhu levných letů objevují vůbec poprvé. Na rezervaci levné letenky do Kanady máte čas do zítra. Cestovní období s letenkami do Quebecu je omezeno do 20. června. Doba maximálního pobytu v Kanadě je 3 měsíce. Jestli se vám nechce letenky vyhledávat, inspirujte se odkazem níže.

Specifikace letu do Kanady - (Quebec) na palubě Lufthansa: Po odlet z Paříže následují dva přestupy - ve Frankfurtu a Montrealu. Všechno za režie Lufhansy bez další výpomoci. Zpátky z Quebecu (Kanada) to vezmete už jen přes Montreal do Paříže. Přestupy nejsou nikterak dlouhé, což je výhoda.

Tip: Jedno z nejstarších amerických měst bude k mání za cenu pod 11 tisíc kč už jen pár hodin. Byla by škoda si ji nechát odplout jako voda a nenechte se odradit ani odletem z Paříže! Odlet z francouzského hlavního města není pro Čechy problém ani po finanční stránce. Zpáteční nízkonákladovou letenku z Prahy mají Easyjet už kolem 2 tisíc kč včetně poplatků. Kdo nestihne zarezervovat levné letenky Quebec ještě zítra, nechť už ani na odkaz nekliká.

⇆ Quebec - Kanada 10.933,- kč rezervace

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 6490 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.