Lufthansa ⇆ Havajské ostrovy (USA) - levné letenky Honolulu 18.033,- kč

Dlouhodobě nikterak zajímavé vyhlídky s levnými letenkami na Havaj se snaží zlepšit německá Lufthansa. Nejen pro obyvatele severomoravského kraje se hodí následující tripy vedoucí z třech polských měst do havajského Honolulu. Zabookujte si zpáteční letenky na Havajské ostrovy za 18 tisíc včetně poplatků, letět můžete v podstatě za stejnou cenu z Katowic, Krakowa a nebo Wroclawi.

Na objednání levnější letenky do Honolulu máte čas do 22. září a lze počítat s termíny do 26. června 2016, takže lze plánovat cestu i s podstatným předstihem. Pobyt na Havajských ostroven je omezen na 3 měsíce. Nutno zmínit, že aeroliniím Lufthansa zde asistují Air Canada. Bližší info si nastudujte v náhledu rezervace levné letenky, které najdete dole pod odkazem "rezervace".

Zajímavější podmínky s letenkami na Havajské ostrovy teď nenabídne žádná letecká společnost. Zde naposledy figurovala například americká Delta, po lednových letenkách však už zbyla jen vzpomínka, podobně jako ještě předtím letenky z Prahy od British Airways. Do a z polských měst se dobře a hlavně levně dopravíte nejen z Ostravy (Tigerexpres, atd.). Chcete více info? Napište si o ně na náš FB. Levným letům zdar!

⇆ Honolulu - Havaj - USA (z Katowic) 18.034,- kč rezervace

⇆ Honolulu - Havaj - USA (z Wroclawi) 18.067,- kč rezervace

⇆ Honolulu - Havaj - USA (z Krakowa) 18.067,- kč rezervace

Letecké společnosti

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.