Lufthansa - Etiopie - levné letenky Addis Abeba 11.914,- kč

Podnikáte rádi netradiční cesty? Co takhle s aerolinkami Lufthansa? Dnes přinášíme tip na aktuální levné letenky do Etiopie! Konkrétně si můžete zaknihovat levné letenky do Addis Abeba za 11.914,- kč včetně tax a poplatků, hlavního to města Etiopie s odletem z Říma a návratem do Říma hned na tento měsíc, pojďme se na to blíže podívat.

Kdy vycestovat do Etiopie? Jako inspirace aktuální levné letenky do Addis Abeba na říjen doporučujeme let v termínu 16.10. - 30.10.  Let aerolinek Lufthansa do Etiopie má odlet z letiště Fiumicino Arpt, Řím, Itálie s mezipřistáním na letišti Frankfurt Intl, Frankfurt, Německo a přílet na letiště Bole Airport, Adis Abeba, Etiopie.

Jak se do stat levně do Říma? Například z Prahy do Říma s lowcost letenkou za 1.200,- kč (tam a zpět). Kromě ušetření peněz za letenky do Etiopie se dá ušetřit také na ubytování, mrkněte na hotely v Addis Abeba. Nečekejte než vám výhodný tarif vyfoukne někdo jiný a zarezervujte si levné letenky do Addis Abeba ještě dnes.

Online rezervace levné letenky Addis Abeba (Etiopie)

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.