Lufthansa - Čína - levné letenky Praha - Peking a zpět 13.990,- kč

S Lufthansou levně do Číny! Jako vhodnou alternativou za levné letenky do Pekingu, které byly od ruské letecké společnosti Aeroflot, tady máme také akční tarif německého leteckého dopravce Lufthansa. K mání jsou poslední levné letenky do Pekingu, s odletem z Prahy a zpět za cenu 13.990,- kč včetně tax a poplatků (poslední akční letenky na termíny od ledna do dubna).

Na levné letenky do Pekingu je sice dostupný letový kalendář, kde uvidíte ještě volná data, ale termínu už je tak málo, že si je uvedeme přímo. Levné letenky do Pekingu od Lufthansy za zmíněnou cenu si momentálně zabookujete na tyto termíny: volné odlety - 26.2., 5.3., možné návraty - 7., 11., 14., 16. a 21.4. Odlety do Číny aerolinek Lufthansa na lince Praha - Peking jsou uskutečňovány z letiště Václav Havel Praha (Ruzyně) Arpt, Praha, Česká Republika s mezipřistáním na letišti Frankfurt Intl, Frankfurt, Německo (1 hodina), přílety vedou na letiště Beijing Capital Arpt, Peking, Čína.

Volné levné letenky do Číny od Lufthansy s odlety z Prahy najdete pod odkazem na rezervaci levné letenky Peking. Nevyhovuje-li vám levnější tarif aerolinek Aeroflot, může být tento let ideální alternativa, ale levných letenek do Pekingu už je opravdu velmi málo, jednejte proto rychle! Nemáte zajištěno levné ubytování v Pekingu? Podívejte se tady.

Online rezervace levné letenky Peking (Čína)

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 5440 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.