Lufthansa - Čína - levné letenky Praha - Peking a zpět 13.990,- kč

S Lufthansou levně do Číny! Jako vhodnou alternativou za levné letenky do Pekingu, které byly od ruské letecké společnosti Aeroflot, tady máme také akční tarif německého leteckého dopravce Lufthansa. K mání jsou poslední levné letenky do Pekingu, s odletem z Prahy a zpět za cenu 13.990,- kč včetně tax a poplatků (poslední akční letenky na termíny od ledna do dubna).

Na levné letenky do Pekingu je sice dostupný letový kalendář, kde uvidíte ještě volná data, ale termínu už je tak málo, že si je uvedeme přímo. Levné letenky do Pekingu od Lufthansy za zmíněnou cenu si momentálně zabookujete na tyto termíny: volné odlety - 26.2., 5.3., možné návraty - 7., 11., 14., 16. a 21.4. Odlety do Číny aerolinek Lufthansa na lince Praha - Peking jsou uskutečňovány z letiště Václav Havel Praha (Ruzyně) Arpt, Praha, Česká Republika s mezipřistáním na letišti Frankfurt Intl, Frankfurt, Německo (1 hodina), přílety vedou na letiště Beijing Capital Arpt, Peking, Čína.

Volné levné letenky do Číny od Lufthansy s odlety z Prahy najdete pod odkazem na rezervaci levné letenky Peking. Nevyhovuje-li vám levnější tarif aerolinek Aeroflot, může být tento let ideální alternativa, ale levných letenek do Pekingu už je opravdu velmi málo, jednejte proto rychle! Nemáte zajištěno levné ubytování v Pekingu? Podívejte se tady.

Online rezervace levné letenky Peking (Čína)

Letecké společnosti
Oblíbené lety