Lufthansa - Čína - levné letenky Nanking z Prahy 14.250,- kč

Dnešní nabídka na levné letenky bude patřit relativně mezi netradiční. S odlety z našeho hlavního města se nám v českém systému objevují levné letenky do Nanking, bývalého hlavního města čínské republiky, které vyhledávají cestovatelé zajímající se o významnou čínskou kultůru a historii. Cena za letenky Praha - Nanking a zpět se nyní pohybuje na částce 14.250,- kč s taxami i poplatky.

Výraz pohybuje v podstatě není ten pravý, jelikož cena levné letenky do Nanking je v tuto chvíli ustálena a nepohybuje se. Za 14.250,- kč si totiž zaknihujete akční letenky Nanking z kalendáře s volnými termíny na období od 3. listopadu až do 28. února. 2014. Kromě listopadu jsou však lety tam již skoro kompletně vyprodané, letů zpět je dostatek.

Informace k letu: přepravu v tarifu levné letenky do Nanking zajišťuje německá letecká společnost Lufthansa. Odlétá se z letiště Praha Václav Havel (Ruzyně) Arpt, Praha, Česká Republika s mezipřistáním na Frankfurt Intl, Frankfurt, Německo (cca 4h) a příletem na Nanjing Arpt, Nanjing, Čína. Stejná trasa platí i pro zpáteční lety.

Tip: šáhnout po této akci či nikoliv? Shrňme si důležité body. Příležitostí pro rezervaci levné letenky do Nanking je jako šafránu, připočtěte zajímavé odlety z Prahy a k tomu velmi výhodnou cenu za levný let do Číny a výjde vám z toho nabídka skutečně exkluzivní, kterou si nenechat radno ujít.

- online rezervace levné letenky Nanking 14.250,- kč (z Prahy)

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.