Lufthansa - Čína - levné letenky Nanking z Prahy 14.250,- kč

Dnešní nabídka na levné letenky bude patřit relativně mezi netradiční. S odlety z našeho hlavního města se nám v českém systému objevují levné letenky do Nanking, bývalého hlavního města čínské republiky, které vyhledávají cestovatelé zajímající se o významnou čínskou kultůru a historii. Cena za letenky Praha - Nanking a zpět se nyní pohybuje na částce 14.250,- kč s taxami i poplatky.

Výraz pohybuje v podstatě není ten pravý, jelikož cena levné letenky do Nanking je v tuto chvíli ustálena a nepohybuje se. Za 14.250,- kč si totiž zaknihujete akční letenky Nanking z kalendáře s volnými termíny na období od 3. listopadu až do 28. února. 2014. Kromě listopadu jsou však lety tam již skoro kompletně vyprodané, letů zpět je dostatek.

Informace k letu: přepravu v tarifu levné letenky do Nanking zajišťuje německá letecká společnost Lufthansa. Odlétá se z letiště Praha Václav Havel (Ruzyně) Arpt, Praha, Česká Republika s mezipřistáním na Frankfurt Intl, Frankfurt, Německo (cca 4h) a příletem na Nanjing Arpt, Nanjing, Čína. Stejná trasa platí i pro zpáteční lety.

Tip: šáhnout po této akci či nikoliv? Shrňme si důležité body. Příležitostí pro rezervaci levné letenky do Nanking je jako šafránu, připočtěte zajímavé odlety z Prahy a k tomu velmi výhodnou cenu za levný let do Číny a výjde vám z toho nabídka skutečně exkluzivní, kterou si nenechat radno ujít.

- online rezervace levné letenky Nanking 14.250,- kč (z Prahy)

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 5440 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.