LOT ⇆ USA - levné letenky New York z Prahy (zpáteční) 10.990,- kč

akce letenky New York USAPsali jste nám o minimu informací ohledně aktuálních výhlídek na výhodnější cestování do New Yorku, tady je! Po nějakém čase vám opět ukážeme, jak zaplatit za letenku do New Yorku jen opravdu to, co je nezbytně nutné. Zaměříme se na odlety z Prahy, což uvítá podstatná část čtenářů a zájemců o let do Ameriky.

Začínáme na ceně 10.990,- kč. Samozřejmě se jedná o zpáteční letenku do New Yorku s odletem z Prahy. Autorem akčního tarifu je polská letecká společnost LOT Airlines. Zpáteční levné letenky New York bookujte na období od 2. prosince 2015 do 30. června 2016.

Nové akční letenky New York v těchto dnech představila i Lufthansa. Opět se jedná o zpáteční letenky, které si zakoupíte za 12.590,- kč s taxami i poplatky na termíny od 7. října 2015 až do 30. června příštího roku. Platí do stažení z prodeje nebo vyprodání.

Jako poslední alternativa levných letenek do New Yorku je varianta s odletem z Vídně, kterou uvedla mezi akční lety aerolinka British Airways. Volná místa od letošního 27. září do 20. června podléhají ceně od 12.585,- kč. Výhodou je, že tato linka Vídeň - New York i zpět je vyprovována několikrát denně! Další levné letenky do USA najdete zde.

⇆ New York - USA (z Prahy - LOT) 10.990,- kč kalendář

⇆ New York - USA (z Prahy - Lufthansa) 12.590,- kč kalendář

⇆ New York - USA (z Vídně - British A.) 12.585,- kč kalendář

Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.