LOT ⇆ USA - levné letenky New York z Prahy 10.490,- kč

Výhodně k Soše Svobody, na Broadway nebo za dalšími atrakcemi do neusínajícího a multikulturního New Yorku! Za povšimnutí stojí nově spuštěné akční letenky New York od polské letecké společnoti LOT Polish Airlines. Dvě varianty k výběru levných letenek do New Yorku za téměř skoro stejnou cenu se nabízí u odletů z Prahy a také polské Wroclawi.

Druhou variantu (letenky New York s odletem z Wroclawi) si teď objednáte za 10.490,- kč. Budete-li volit alternativu letenky do Ameriky (New York) s odletem z Prahy, zaplatíte jen o stovku více a to je cena za zpáteční let. Leťte levně do Spojených Států Amerických od konce letošního léta až do příštího jara. Období pro akční letenky New York (jak z Prahy, tak i z Wroclawi) činí od 17. září 2015 do 30. března 2016.

Když letenky od LOTu, tak s přeletem přes Varšavu! Ani teď to nebude jinak. Čekací doba není závratně dlouhá (cca 2 - 3 hodiny). Odlety jsou z letiště Praha nebo z letiště ve Wroclawi. Přílety na New York  John F Kennedy ... (JFK) Amerika - USA (Spojené Státy Americké). Zajímavost na závěr. Levné letenky do USA z Wroclawi v tomto tarifu mají návraty do Prahy.

⇆ New York - USA (z Wroclawi) 10.490,- kč kalendář

⇆ New York - USA (z Prahy) 10.590,- kč kalendář

Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.