LOT ⇆ USA - levné letenky New York z Prahy 10.490,- kč

Výhodně k Soše Svobody, na Broadway nebo za dalšími atrakcemi do neusínajícího a multikulturního New Yorku! Za povšimnutí stojí nově spuštěné akční letenky New York od polské letecké společnoti LOT Polish Airlines. Dvě varianty k výběru levných letenek do New Yorku za téměř skoro stejnou cenu se nabízí u odletů z Prahy a také polské Wroclawi.

Druhou variantu (letenky New York s odletem z Wroclawi) si teď objednáte za 10.490,- kč. Budete-li volit alternativu letenky do Ameriky (New York) s odletem z Prahy, zaplatíte jen o stovku více a to je cena za zpáteční let. Leťte levně do Spojených Států Amerických od konce letošního léta až do příštího jara. Období pro akční letenky New York (jak z Prahy, tak i z Wroclawi) činí od 17. září 2015 do 30. března 2016.

Když letenky od LOTu, tak s přeletem přes Varšavu! Ani teď to nebude jinak. Čekací doba není závratně dlouhá (cca 2 - 3 hodiny). Odlety jsou z letiště Praha nebo z letiště ve Wroclawi. Přílety na New York  John F Kennedy ... (JFK) Amerika - USA (Spojené Státy Americké). Zajímavost na závěr. Levné letenky do USA z Wroclawi v tomto tarifu mají návraty do Prahy.

⇆ New York - USA (z Wroclawi) 10.490,- kč kalendář

⇆ New York - USA (z Prahy) 10.590,- kč kalendář

Letecké společnosti
Oblíbené lety