LOT ⇆ USA - levné letenky New York z Prahy 10.490,- kč

Výhodně k Soše Svobody, na Broadway nebo za dalšími atrakcemi do neusínajícího a multikulturního New Yorku! Za povšimnutí stojí nově spuštěné akční letenky New York od polské letecké společnoti LOT Polish Airlines. Dvě varianty k výběru levných letenek do New Yorku za téměř skoro stejnou cenu se nabízí u odletů z Prahy a také polské Wroclawi.

Druhou variantu (letenky New York s odletem z Wroclawi) si teď objednáte za 10.490,- kč. Budete-li volit alternativu letenky do Ameriky (New York) s odletem z Prahy, zaplatíte jen o stovku více a to je cena za zpáteční let. Leťte levně do Spojených Států Amerických od konce letošního léta až do příštího jara. Období pro akční letenky New York (jak z Prahy, tak i z Wroclawi) činí od 17. září 2015 do 30. března 2016.

Když letenky od LOTu, tak s přeletem přes Varšavu! Ani teď to nebude jinak. Čekací doba není závratně dlouhá (cca 2 - 3 hodiny). Odlety jsou z letiště Praha nebo z letiště ve Wroclawi. Přílety na New York  John F Kennedy ... (JFK) Amerika - USA (Spojené Státy Americké). Zajímavost na závěr. Levné letenky do USA z Wroclawi v tomto tarifu mají návraty do Prahy.

⇆ New York - USA (z Wroclawi) 10.490,- kč kalendář

⇆ New York - USA (z Prahy) 10.590,- kč kalendář

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 6490 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.