LOT ⇆ USA - levné letenky Chicago 11.390,- kč

Zaleťte si výhodněji do větrného města! V posledních dnech hodně diskutovaná letecká společnost LOT Polish Airlines nás zahrnuje dalším cestovatelským lákadlem, tentokrát to bude do Ameriky. Využijte lepší cenu na letenky do Chicaga! Polská aerolinka nabízí poslední šanci na objednání zpátečních spojů z Mnichova za 11.390,- kč.

Dostupnost: Tyto levné letenky do USA pramení z doprodeje, šanci na získání tarifu tak mají jen ti nejrychlejší. Ptáte se o jaké období se jedná? V podstatě se dají ukořistit letenky na dobu od podzimu až do konce zimy (listopad 2014 až březen 2015). Ukázkovou rezervaci s takovým letem do Chicaga budíž náš příklad s listopadovým termínem (odkaz níže).

Co více si povědět o lince vedoucí z Mnichova do USA (Chicago) na palubě dopravce LOT? Snad jen to, že se odlétá z letiště Mnichov (MUC) s mezipřistáním ve Varšavě, které činí cca 3 až 5 hodin. Přílet je na letiště Chicago (ORD) USA. Zpátky z Chicaga opět letíte přes Varšavu do Mnichova. V ceně letenky máte zahrnutou přepravu jednoho odbaveného (23kg) a jednoho příručního zavazadla (10kg).

Tip: Aktuální levné letenky do Chicaga s polským dopravcem se budou hodit především individuálním cestovatelům, kteří se termínově dokáží přizpůsobit a zároveň to nemají daleko do Mnichova. To se týká kromě obyvatel západu i například lidem z Prahy, která nabízí několik způsobů levné dopravy do tohoto německého města. Jedná se o poslední místa, tak neváhejte!

⇆ Chicago - USA 11.390,- kč kalendář