LOT Polish Airlines - Estonsko - levné letenky Tallinn 2.090,- kč

Polská letecká společnost LOT Polish Airlines poskytuje nové možnosti pro rezervaci levné letenky do Estonska, které jsme si naposledy připomínali v letenkovém tipu ze 4. září 2012, což už je pěkná řádka dnů. V ten den byly zveřejněny akční letenky do Tallinnu s odletem z Prahy za necelé čtyři tisíce. Nejeden cestovatel tedy rád přivítá aktuální levné letenky do Tallinnu, hlavního města Estonska.

Jako na míru dělaná pro všechny zájemce (převážne ze severu naší země) o levné letenky Tallinn přichází akce aerolinky LOT, v které si zaknihujete letenky do Tallinnu s odletem z polských Katovic za extra cenu 2.090,- kč včetně tax a poplatků. Toto je cena včetně zpátečního letu Tallinn - Katovice!

Dostupnost: Tarif LOT Polish Airlines levné letenky Estonsko je k mání od dnešního dne až do vyprodání. Obsahuje akční kalendář na doprodejové termíny od 16. ledna 2014 do 21. března 2014. Termínů je málo, ale které levné letenky jsou ještě volné a které ne, získáte kouknutím do online kalendáře znázorňující volné lety (klik na rezervační odkaz níže).

Popis letu: Jak už bylo napsáno, s aerolinkou LOT Airlines. Odlétá se z letiště Pyrzowice, Katowice, Polsko s mezipřistáním na Warsaw Intl Arpt, Varšava, Polsko (cca 3h.) a příletem na letiště Ulemiste Arpt, Tallinn, Estonsko. Zpáteční let do Katovic vede opět přes Varšavu.

Tip: Letět do Estonska tam a zpátky se nepodaří každý den, ale moc času není, protože volných levných letenek do Tallinnu je opravdu málo. Výhodou je jednotná cena 2.090,- kč v oněch vybraných dnech, tak si pospěšte a určitě s rezervací nečekejte. Dle zkušeností víme, že už za dva dny nebude z čeho vybírat.

Destinace
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.