LOT ⇆ Kanada - levné letenky Toronto z Prahy 10.574,- kč

Po měsíčním půstu se objevily dva přírůstky v sekci levné letenky Kanada. Má je na svědomí polská letecká jednička LOT Polish Airlines. Kterak se vydat letecky levně do Toronta a neutratit přitom více než je nutné nám ukáže následujících pár řádků. Při odletu z Polska (Wroclaw) nebo Česka (Praha) se dá dostat do ontarijského Toronta. Levnější je první varianta 10.574,- kč. Ta druhá - letenky Toronto s odletem z Prahy 11.679,- kč.

Dostupnost: Kalendáře hovoří jasně. Zpáteční levné letenky do Toronta od letecké společnosti LOT pro odlety jak z Wroclawi, tak i z Prahy mají určené cestovní období od září 2015 do března 2016. Termínů je dost, vyjímaje lety do Kanady přes vánoce.

Mohlo by vás zajímat: Lety do Kanady od LOT Airlines vedou přes Varšavu, kde nebudete čekat dlouho. O pár stovek levnější alternativa s odletem z Wroclawi poté zpátky z Toronta už nevede do Polska, nýbrž do Prahy.

Tip: Chcete se podívat do jiného kanadského města? S denními reporty levných letenek, jenž vám pravidelně servírujeme, to není nic složitého. Například minule se dočkali zájemci o levný zpáteční let do Ottawy od Air France.

⇆ Toronto - Kanada (z Wroclawi) 10.574,- kč kalendář

⇆ Toronto - Kanada (z Prahy) 11.679,- kč kalendář

Letecké společnosti

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.