LOT ⇆ Kanada - levné letenky Toronto z Prahy 10.574,- kč

Po měsíčním půstu se objevily dva přírůstky v sekci levné letenky Kanada. Má je na svědomí polská letecká jednička LOT Polish Airlines. Kterak se vydat letecky levně do Toronta a neutratit přitom více než je nutné nám ukáže následujících pár řádků. Při odletu z Polska (Wroclaw) nebo Česka (Praha) se dá dostat do ontarijského Toronta. Levnější je první varianta 10.574,- kč. Ta druhá - letenky Toronto s odletem z Prahy 11.679,- kč.

Dostupnost: Kalendáře hovoří jasně. Zpáteční levné letenky do Toronta od letecké společnosti LOT pro odlety jak z Wroclawi, tak i z Prahy mají určené cestovní období od září 2015 do března 2016. Termínů je dost, vyjímaje lety do Kanady přes vánoce.

Mohlo by vás zajímat: Lety do Kanady od LOT Airlines vedou přes Varšavu, kde nebudete čekat dlouho. O pár stovek levnější alternativa s odletem z Wroclawi poté zpátky z Toronta už nevede do Polska, nýbrž do Prahy.

Tip: Chcete se podívat do jiného kanadského města? S denními reporty levných letenek, jenž vám pravidelně servírujeme, to není nic složitého. Například minule se dočkali zájemci o levný zpáteční let do Ottawy od Air France.

⇆ Toronto - Kanada (z Wroclawi) 10.574,- kč kalendář

⇆ Toronto - Kanada (z Prahy) 11.679,- kč kalendář

Letecké společnosti