LOT ⇆ Čína - levné letenky Peking z Prahy 12.140,- kč

Pochlubit se levnými letenkami do Číny nyní může i polská letecká společnost LOT Polish Airlines! Po lednovém vyrukování Transaero Airlines akčního letu do Pekingu, který se specializoval na odlety z Německa (a díky tomu byl z Mnichova za 8.181,- kč) se budeme věnovat také odletům z Prahy. Je libo zpáteční levné letenky Peking z naší metropole už za 12.140,- kč? Pak čtěte dále.

Oč přesně běží nám prozradí další řádky. Plánujete objednávku levné letenky Čína z Česka na jarní období? Pak máte vyhráno! S LOT Airlines si vyberete levné letenky na období od 5. března 2015 do 1. července 2015. Kapacity s letenkami Peking nejsou nekonečně a tak bookujte co nejdříve, pač už zítra může být pozdě.

Hledáte úskálí letu akčního do Číny s LOT Airlines? Minimální až žádné! Posuďte sami. Odlety z pražského letiště Václava Havla (Česko) vedou přes Varšavu, kde se při ideálně zvoleném spoji nemusíte zdržet více než 2 hodiny na cestě z Prahy do Pekingu, stejně jako ve zpátečním letu z Pekingu do Prahy. Přilétá se na Peking  Beijing Capital... (PEK) - Čína.

Tip: rádi vám zajišťujeme přehled v cenách letenek na českém trhu nejen z Česka, čehož můžete patřičně využít. Kdo sleduje dění v sekci levné letenky Čína, mohl v lednu dokonce ulovit letenky do Pekingu z Vídně za polovinu ceny.

⇆ Peking - Čína (z Prahy) 12.140,- kč kalendář

Letecké společnosti
Oblíbené lety