LOT ⇆ Čína - levné letenky Peking z Prahy 12.140,- kč

Pochlubit se levnými letenkami do Číny nyní může i polská letecká společnost LOT Polish Airlines! Po lednovém vyrukování Transaero Airlines akčního letu do Pekingu, který se specializoval na odlety z Německa (a díky tomu byl z Mnichova za 8.181,- kč) se budeme věnovat také odletům z Prahy. Je libo zpáteční levné letenky Peking z naší metropole už za 12.140,- kč? Pak čtěte dále.

Oč přesně běží nám prozradí další řádky. Plánujete objednávku levné letenky Čína z Česka na jarní období? Pak máte vyhráno! S LOT Airlines si vyberete levné letenky na období od 5. března 2015 do 1. července 2015. Kapacity s letenkami Peking nejsou nekonečně a tak bookujte co nejdříve, pač už zítra může být pozdě.

Hledáte úskálí letu akčního do Číny s LOT Airlines? Minimální až žádné! Posuďte sami. Odlety z pražského letiště Václava Havla (Česko) vedou přes Varšavu, kde se při ideálně zvoleném spoji nemusíte zdržet více než 2 hodiny na cestě z Prahy do Pekingu, stejně jako ve zpátečním letu z Pekingu do Prahy. Přilétá se na Peking  Beijing Capital... (PEK) - Čína.

Tip: rádi vám zajišťujeme přehled v cenách letenek na českém trhu nejen z Česka, čehož můžete patřičně využít. Kdo sleduje dění v sekci levné letenky Čína, mohl v lednu dokonce ulovit letenky do Pekingu z Vídně za polovinu ceny.

⇆ Peking - Čína (z Prahy) 12.140,- kč kalendář

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.