LOT ⇆ Čína - levné letenky Peking z Prahy 12.140,- kč

Pochlubit se levnými letenkami do Číny nyní může i polská letecká společnost LOT Polish Airlines! Po lednovém vyrukování Transaero Airlines akčního letu do Pekingu, který se specializoval na odlety z Německa (a díky tomu byl z Mnichova za 8.181,- kč) se budeme věnovat také odletům z Prahy. Je libo zpáteční levné letenky Peking z naší metropole už za 12.140,- kč? Pak čtěte dále.

Oč přesně běží nám prozradí další řádky. Plánujete objednávku levné letenky Čína z Česka na jarní období? Pak máte vyhráno! S LOT Airlines si vyberete levné letenky na období od 5. března 2015 do 1. července 2015. Kapacity s letenkami Peking nejsou nekonečně a tak bookujte co nejdříve, pač už zítra může být pozdě.

Hledáte úskálí letu akčního do Číny s LOT Airlines? Minimální až žádné! Posuďte sami. Odlety z pražského letiště Václava Havla (Česko) vedou přes Varšavu, kde se při ideálně zvoleném spoji nemusíte zdržet více než 2 hodiny na cestě z Prahy do Pekingu, stejně jako ve zpátečním letu z Pekingu do Prahy. Přilétá se na Peking  Beijing Capital... (PEK) - Čína.

Tip: rádi vám zajišťujeme přehled v cenách letenek na českém trhu nejen z Česka, čehož můžete patřičně využít. Kdo sleduje dění v sekci levné letenky Čína, mohl v lednu dokonce ulovit letenky do Pekingu z Vídně za polovinu ceny.

⇆ Peking - Čína (z Prahy) 12.140,- kč kalendář

Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.