LOT ⇆ Čína - levné letenky Peking z Prahy 11.157,- kč

Výhodné letenky do Číny teď nabízí také polská letecká jednička LOT Polish Airlines. Ve výprodeji si totiž pořídíme letenky do Pekingu z Prahy a zpět za cenu 11.157,- kč. Je to sice o něco vyšší cena, než byla u březnových akčních letenek Peking od Transaero Airlines z Vídně a Prahy i přesto se dá nad linkou uvažovat jako o alternativním tarifu.

Jako druhá volba po letenkách do Číny od Transaero Airlines, které byly pouze na říjen, si teď vybereme levné letenky Peking na termíny od léta až do zimy, konkrétně na červenec až prosinec 2015. Co se týče léta, jsou tam volná poslední data, řešením je okamžitá rezervace, jinak na levný let do Číny v létě s LOT Airlines zapomeňte.

Specifikace tarifu Peking od LOT Polish Airlines: U vzdálenějšího spoje, jakým let na asijský kontinent bezpochyby je, nejde jen o tu konečnou cenu, ale taky o jiná důležitá fakta. Necestovat daleko k odletu je splněno - letí se z letiště Praha (PRG). Poté je důležité, počet mezipřistání a čekací doba. Zde taky bez problému. Čeká vás jen jedno krátké ve Varšavě (50 minut až 3-4 hodiny při zpáteční cestě do Prahy) s příletem na Peking  Beijing Capital... (PEK) Čína.

Tip: Ztrácíte se v nabídce levných letenek, potažmo se špatně orientujete v cenách? Navštivte také naše letenkové fórum, které řadí levné letenky chronologicky podle zemí. Velmi jednoduše a rychle si tak např. prohlédnete veškeré akční letenky Čína za poslední roky a získáte tolik potřebný přehled v cenách.

⇆ Peking - Čína (z Prahy) 11.157,- kč kalendář

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.