LOT Airlines ⇆ Polsko - levné letenky Varšava z Prahy (zpáteční) 2.490,- kč

akce letenky Varšava - PolskoZ české metropole přímým letem do metropole polské. I takto by se dal označit nově příchozí akční spoj s letenkami z Prahy do Varšavy od polské letecké společnosti LOT Polish Airlines. Za 2.490,- kč si po relativně delším čase objednáme zpáteční letenku Varšava s výběrem volného data z kalendáře. Zpáteční let z Česka do Polska bez mezipřistání za "dva a půl" je v kurzu!

Situace ohledně dostupnosti volných míst s letenkami do Varšavy je více než solidní. LOT nabízí doslova dostupnost bez nějakých výpadků. V praxi to znamená volné kapacity bez přerušení od 1. prosince 2015 až do 30. září 2016. Není problém si tak třeba naplánovat výlet na varšavské vánoční trhy s pohlcující atmosférou.

Není pro vás přimý let priorita? Pak si můžete levné letenky do Varšavy sehnat ještě levněji. Praha - Milán (Wizz Air) - Varšava (Ryanair) a zpět z Varšavy přes Brusel opět přes Ryanair. To celé vychází už na 1.898,- kč. Ten kdo si nechce takto komplikované levné letenky Polsko, bude volit přímé letenky Varšava. Doplatit šest stovek už totiž není takové terno.

⇆ Varšava - Polsko (z Prahy) 2.490,- kč kalendář

Letecké společnosti
Oblíbené lety