Levné letenky z Prahy do Asie !

Objevte s Královnou kouzlo asijského kontinentu na křídlech letecké společnosti Finnair! Nechte se okouzilt největším kontinentem Světa a mystikou, kterou vyzařuje. Navštivte Čínu, Japonsko nebo Indii za výjimečné ceny! Tak neváhejte a rezervujte své letenky online přímo na této stránce.

 

Rezervace online s odletem z Prahy:

akční cena včetně poplatků
akční cena včetně poplatků

Praha – Dillí za 12 085 Kč, tam i zpět, včetně všech poplatků
Praha – Peking za 13 070 Kč, tam i zpět, včetně všech poplatků
Praha – Tokyo za 15 260 Kč, tam i zpět, včetně všech poplatků
Praha – Osaka za 17 060 Kč, tam i zpět, včetně všech poplatků

Podmínky:
prodej: do 20. listopadu 2010
cesty: od 10. ledna do 31. března 2011
min. délka pobytu: 6 dní
max. délka pobytu: 1 měsíc
změna data: není možná
storno letenky: za poplatek 100% z ceny tarifu


Proč si vybrat právě leteckou společnou Finnair?

Zábava během letu – hit mezi cestujícími Finnair
Zábavní systém Finnair na dálkových letech operovaných A330 a A340 je jedním z nejlepších mezi evropskými společnostmi, s větším počtem filmů a jazykových verzí díky nejnovějšímu zábavnímu a komunikačnímu systému.

* satelitní telefon u každého sedadla, 26 filmů, několik video kanálů, 16 video her, sbírka 60 CD (z kterých si cestující mohou vytvářet vlastní playlisty) a 18 audio kanálů
* odesílání a přijímání textových zpráv a krátkých emailů oproti platbě (max. 160 charakterů), telefonní hovory s ostatními cestujícími na palubě během letu zdarma
* audio a video on demand systém – cestující si mohou sami navolit kdy a jaké programy chtějí sledovat
* zásuvka pro počítač – není třeba adaptéru, v business třídě navíc USB konektor

Finnair Plus – více možností pro členy
Členové věrnostního programu Finnair Plus si mohou nově vybrat, zda své award letenky pořídí za proletěné míle nebo část zaplatí v hotovosti. Klient si sám může určit poměr bodů a hotovosti, které k nákupu award letenky použije. Body může cestující získávat nejen na letech Finnair, ale dalších aliančních leteckých společností oneworld a ostatních.

Vše nejlepší k narozeninám Finnair
Finnair slaví své 87. narozeniny. Je jednou z nejstarších leteckých společností na světě, která v současné době operuje s jednou z nejmladší a ekologicky nejefektivnější leteckou flotilou na světě.Letní letový řád 2011 přinese řadu novinek:
12 letů týdně do Hong Kongu
denní spojení do Tokia, Osaky, Nagoji, Pekingu, Šanghaje, Soulu a Bangkoku
novou destinaci – Singapur – denně
Zvláště u nové destinace Singapuru se počítá s návazností do destinací v Indonésii a Austrálii ve spolupráci s partnerskými leteckými společnostmi.

 

online rezervace levné letenky

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.