Levné letenky Kuba - Varadero - z Prahy se slevou 50% - neváhejte!

Chtěli by jste na Kubu? Přinášíme tip na levné letenky Varadero se slevou 50% ! Varadero je nejpopulárnější letovisko na Kubě. Využijte levné letenky na Kubu s tarifem Swiss Air a rezervujte si zpáteční letenky Praha - Varadero a zpět za akční cenu 13.530,- kč s poplatky.

Jedná se o vybrané termíny na Zaří a Říjen. Konkrétní data jak letět levně na Kubu z Prahy: 24. Září - 3. Říjen, 9. Říjen - 17. Říjen, 10. Říjen - 24. Říjen a 18. Září - 3. Říjen. Letenka slevněna z 27.000,- kč, ovšem nabídka je limitována její kapacitou. Levné letenky Varadero si rezervujte kliknutím na konkrétní data a ověřením dostupnosti.

Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.