Levné letenky Koh Samui z Prahy od 18.400,- kč

Rozhodli jste se letět na thajský ostrov Koh Samui? Jaké jsou možnosti rezervace levné letenky? Obsáhlé každodenní tipy nečekejte. Letenka je vesměs ustálena na ceně za zpáteční lety s odletem z Prahy za cenu od 18.tis kč. Vesměs lepší cenu nepořídíte ani s odletem z jiného evropského města.

Neseženete-li vhodný spoj, dají se bookovat letenky do Bangkoku a poté doobjednat letenky z Bangkoku na Koh Samui. Zpáteční lety jsou k dostání pod 5 tis. kč.

Na Koh Samui nejčastěji poletíte z Prahy s Air France, nebo Bangkok Airways.

Nevíte si rady? Nemůžete najít levné letenky na Koh Samui? Kontaktujte nás přes facebook, poradíme vám jak letět nejlevněji.

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.