Levné letenky Koh Samui z Prahy od 18.400,- kč

Rozhodli jste se letět na thajský ostrov Koh Samui? Jaké jsou možnosti rezervace levné letenky? Obsáhlé každodenní tipy nečekejte. Letenka je vesměs ustálena na ceně za zpáteční lety s odletem z Prahy za cenu od 18.tis kč. Vesměs lepší cenu nepořídíte ani s odletem z jiného evropského města.

Neseženete-li vhodný spoj, dají se bookovat letenky do Bangkoku a poté doobjednat letenky z Bangkoku na Koh Samui. Zpáteční lety jsou k dostání pod 5 tis. kč.

Na Koh Samui nejčastěji poletíte z Prahy s Air France, nebo Bangkok Airways.

Nevíte si rady? Nemůžete najít levné letenky na Koh Samui? Kontaktujte nás přes facebook, poradíme vám jak letět nejlevněji.

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Destinace

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 5440 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.