Levné letenky do Thajska s EVA AIR!

Do Thajska a bez přestupování – to je přímý let z Vídně do Bangkoku, levné letenky navíc za exkluzivní ceny s leteckou společností EVA AIR!
Objevte mystické Thajsko. Zaleťte si do země, kde se mísí fascinující starodávná kultura se silou asijského ekonomického tygra. Poznejte hlavní město Thajska – Bangkok a jeho historii, která je přímo spjatá s dynastií Chakri, navštivte centrum, nebo okolí města, kde naleznete spoustu chrámů. Nebo okuste jeden z nejkrásnějších ostrovů v Thajsku – Koh Samui a užijte si krásy podmořského světa. Největší thajský ostrov – Phuket – poznejte západní pohoří a nádherné písečné pláže u azurového moře.


Akční ceny letenek:

Bangkok za 14 570 Kč, tam i zpět, včetně všech poplatků
Koh Samui za 16 540 Kč, tam i zpět, včetně všech poplatků
Phuket za 16 540 Kč, tam i zpět, včetně všech poplatků


Podmínky:
prodej: do 22. června 2011
odlety: od 1. března do 22. června 2011
min. délka pobytu: 6 dní
max. délka pobytu: 3 měsíce
storno: za poplatke 100% z ceny letenky
změna vystavené letenky není možná

 

Něco o letecké společnosti EVA AIR

Letecká společnost EVA AIR létá od 1.července 1990 a od této doby se neustále rozvíjí a zdokonaluje své služby. Nyní patří mezi nejlepších 10 leteckých společností na světě. V současné době má ve své flotile k dispozici více než 55 letadel pro osobní i nákladní přepravu. Asijskou pohostinnost můžete pocítit nejen v business třídě (Premium Laurel Class), Elite Class (mezi třída), ale i v ekonomické třídě. Každý cestující má k dispozici vlastní obrazovku a sluchátka. Již na palubě letadla mohou cestující „ochutnat“ Asii v podobě delikátních jídel.

 

online rezervace levné letenky do Thajska

Letecké společnosti