Levné letenky do Thajska s EVA AIR!

Do Thajska a bez přestupování – to je přímý let z Vídně do Bangkoku, levné letenky navíc za exkluzivní ceny s leteckou společností EVA AIR!
Objevte mystické Thajsko. Zaleťte si do země, kde se mísí fascinující starodávná kultura se silou asijského ekonomického tygra. Poznejte hlavní město Thajska – Bangkok a jeho historii, která je přímo spjatá s dynastií Chakri, navštivte centrum, nebo okolí města, kde naleznete spoustu chrámů. Nebo okuste jeden z nejkrásnějších ostrovů v Thajsku – Koh Samui a užijte si krásy podmořského světa. Největší thajský ostrov – Phuket – poznejte západní pohoří a nádherné písečné pláže u azurového moře.


Akční ceny letenek:

Bangkok za 14 570 Kč, tam i zpět, včetně všech poplatků
Koh Samui za 16 540 Kč, tam i zpět, včetně všech poplatků
Phuket za 16 540 Kč, tam i zpět, včetně všech poplatků


Podmínky:
prodej: do 22. června 2011
odlety: od 1. března do 22. června 2011
min. délka pobytu: 6 dní
max. délka pobytu: 3 měsíce
storno: za poplatke 100% z ceny letenky
změna vystavené letenky není možná

 

Něco o letecké společnosti EVA AIR

Letecká společnost EVA AIR létá od 1.července 1990 a od této doby se neustále rozvíjí a zdokonaluje své služby. Nyní patří mezi nejlepších 10 leteckých společností na světě. V současné době má ve své flotile k dispozici více než 55 letadel pro osobní i nákladní přepravu. Asijskou pohostinnost můžete pocítit nejen v business třídě (Premium Laurel Class), Elite Class (mezi třída), ale i v ekonomické třídě. Každý cestující má k dispozici vlastní obrazovku a sluchátka. Již na palubě letadla mohou cestující „ochutnat“ Asii v podobě delikátních jídel.

 

online rezervace levné letenky do Thajska

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.