Léto 2014 - Air France - Francie ↔ levné letenky Marseille z Prahy 2.818,- kč

Neplánujete letošní dovolenou ve stylu věčného se válení u moře? Právě pro vás přinášíme zajímavý tip na levné letenky do francouzského města na pobřeží Středozemního moře. Jistě už tušíte, že se jedná o letenky do Marseille, významného obchodního přístavu, jehož navštěvují i lodě z Afriky. Tentokrát i na léto 2014 z Prahy už za 2.818,- kč za zpáteční lety i s poplatky!

Jasnou pozici na této trase má letecká společnost Air France, která obhospodařuje i nynější lety. A nyní k výběru letenky. Bookovat lety Praha - Marseille a zpět za akční cenu je možné na vybrané data od 15. dubna 2014 až do 23. října 2014. Turisté chtějíc letenky levně do Marseille už na jaro si budou muset značně pospíšit, protože na toto období je volných letenek minimum. Naoplátku není problém vybrat volné levné letenky do Provence třeba na červenec, nebo srpen.

Trasa letu: V klasickém zpátečním letu Praha - Marseille vypravuje francouzská aerolinka Air France s odlety z letiště Praha (Ruzyně) Arpt, Praha, Česká Republika s příletem na letiště Marseille Provence Arpt, Marseille, Francie. Let Praha - Marseille je tudíž přímý let. Zpět po stejné trase.

Tip: Nevyhledávejte akční letenky do Francie! Volná místa pro cestu do Marseille z Prahy jsme pro vás vložily do kalendáře. Ten najdete pod odkazem na konci tohoto tipu. Připomínáme, že levné letenky s volnými místy jsou označeny oranžově.

↔ Marseille - Francie z Prahy 2.818,- kč rezervace

Letecké společnosti
Oblíbené lety