Léto 2014 - Air France - Francie ↔ levné letenky Marseille z Prahy 2.818,- kč

Neplánujete letošní dovolenou ve stylu věčného se válení u moře? Právě pro vás přinášíme zajímavý tip na levné letenky do francouzského města na pobřeží Středozemního moře. Jistě už tušíte, že se jedná o letenky do Marseille, významného obchodního přístavu, jehož navštěvují i lodě z Afriky. Tentokrát i na léto 2014 z Prahy už za 2.818,- kč za zpáteční lety i s poplatky!

Jasnou pozici na této trase má letecká společnost Air France, která obhospodařuje i nynější lety. A nyní k výběru letenky. Bookovat lety Praha - Marseille a zpět za akční cenu je možné na vybrané data od 15. dubna 2014 až do 23. října 2014. Turisté chtějíc letenky levně do Marseille už na jaro si budou muset značně pospíšit, protože na toto období je volných letenek minimum. Naoplátku není problém vybrat volné levné letenky do Provence třeba na červenec, nebo srpen.

Trasa letu: V klasickém zpátečním letu Praha - Marseille vypravuje francouzská aerolinka Air France s odlety z letiště Praha (Ruzyně) Arpt, Praha, Česká Republika s příletem na letiště Marseille Provence Arpt, Marseille, Francie. Let Praha - Marseille je tudíž přímý let. Zpět po stejné trase.

Tip: Nevyhledávejte akční letenky do Francie! Volná místa pro cestu do Marseille z Prahy jsme pro vás vložily do kalendáře. Ten najdete pod odkazem na konci tohoto tipu. Připomínáme, že levné letenky s volnými místy jsou označeny oranžově.

↔ Marseille - Francie z Prahy 2.818,- kč rezervace

Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.