KLM - zpáteční levné letenky do Amsterdamu z Prahy 2.500,- kč

Zaleťte si levně do Amsterdamu! Se zajímavým tarifem na lowcost letenky do Amsterdamu aktuálně přichází letecká společnost KLM. Zaknihujte si levné letenky do Amsterdamu za cenu 2.500,- kč včetně tax a poplatků s odletem z Prahy na vybrané termíny od listopadu do března 2013, v ceně i se zpáteční letenkou Amsterdam - Praha.

Tarif je dostupný pro rezervaci levné letenky do Amsterdamu  s odlety od 14. listopadu až do 30. března. Po kliknutí na odkaz pro booking levné letenky se vám nabídne kalendář, kde uvidíte aktuální levné letenky do Amsterdamu, které jsou ještě volné a které si můžete momentálně zarezervovat. Jako příklad lowcost letu do Amsterdamu od KLM doporučujeme například březnové datum 22. - 24.3. (pá-ne). Nízkonákladový let KLM na lince Praha - Amsterdam je vypravován z letiště Praha Václav Havel (Ruzyně) Arpt, Praha, Česká Republika, přímým letem na letiště Schiphol Arpt, Amsterdam, Nizozemsko.

Využijte výhodnou nabídku nizozemských aerolinek KLM a vyberte si levné letenky do Amsterdamu z obsáhlého letového kalendáře! Mějte prosím na paměti, že termíny pro levné lety do Amsterdamu ubývají každý den rychlostí blesku, zaknihujte si proto váš nízkonákladový let z Prahy co nejdříve. Jelikož se jedná o lowcost lety, jsou bez mezipřistání. Mrkněte také na akční ubytování v Amsterdamu. Neváhejte s rezervací levné letenky a leťte levně do Amsterdamu.

Online rezervace levné letenky Amsterdam (Nizozemsko)

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 5440 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.