KLM - zpáteční levné letenky do Amsterdamu z Prahy 2.500,- kč

Zaleťte si levně do Amsterdamu! Se zajímavým tarifem na lowcost letenky do Amsterdamu aktuálně přichází letecká společnost KLM. Zaknihujte si levné letenky do Amsterdamu za cenu 2.500,- kč včetně tax a poplatků s odletem z Prahy na vybrané termíny od listopadu do března 2013, v ceně i se zpáteční letenkou Amsterdam - Praha.

Tarif je dostupný pro rezervaci levné letenky do Amsterdamu  s odlety od 14. listopadu až do 30. března. Po kliknutí na odkaz pro booking levné letenky se vám nabídne kalendář, kde uvidíte aktuální levné letenky do Amsterdamu, které jsou ještě volné a které si můžete momentálně zarezervovat. Jako příklad lowcost letu do Amsterdamu od KLM doporučujeme například březnové datum 22. - 24.3. (pá-ne). Nízkonákladový let KLM na lince Praha - Amsterdam je vypravován z letiště Praha Václav Havel (Ruzyně) Arpt, Praha, Česká Republika, přímým letem na letiště Schiphol Arpt, Amsterdam, Nizozemsko.

Využijte výhodnou nabídku nizozemských aerolinek KLM a vyberte si levné letenky do Amsterdamu z obsáhlého letového kalendáře! Mějte prosím na paměti, že termíny pro levné lety do Amsterdamu ubývají každý den rychlostí blesku, zaknihujte si proto váš nízkonákladový let z Prahy co nejdříve. Jelikož se jedná o lowcost lety, jsou bez mezipřistání. Mrkněte také na akční ubytování v Amsterdamu. Neváhejte s rezervací levné letenky a leťte levně do Amsterdamu.

Online rezervace levné letenky Amsterdam (Nizozemsko)

Letecké společnosti
Oblíbené lety