KLM ⇆ Zambie - levné letenky Lusaka 13.596,- kč

Lákájí vás nádherné scenérie a divoká příroda? Pak se vydejte za poznáním opravdové Afriky! V kuchyni nizozemského přepravce KLM a Darwin Airline se podařilo ukuchtit vypečenou akcičku v podobě levných letenek do Zambie. Ano, čtěte dobře! V této době si zarezervujete levné letenky i do této exotické africké země. Cena? Pro zpáteční lety z německého Lipska zaplatíte za letenky do Lusaka pouhých 13.596,- kč.

Dostupnost: Leťte do Zambie levně třeba už tento měsíc! Kombinované akční letenky KLM ve spolupráci s Darwin Airline dovolují vycestovat ve vybraných dnech v období 19. květen až 27. září. Budete-li si objednávat levné letenky Lusaka ještě dnes, nemine vás poměrně solidní počet volných míst. Veškerý přehled si uděláte sami navštívením odkazu "rezervace" na konci článku.

Trasa letu do Zambie: Do Lusaky letíte následujícím způsobem. Odlétá se z letiště Lipsko  Leipzig Arpt (LEJ) Německo s mezipřistáním na letišti Amsterdam  Schiphol Arpt (AMS) Holandsko, dále již pokračujete do finálního letoviska Lusaka  Lusaka Airport (LUN) Zambie. Zpáteční let z Lusaky vede přes Amsterdam opět do Lipska.

Tip: Vyplatí se levné letenky do Zambie? Odpověď zní jednoznačně ano! Tato země nabízí skutečné přírodní skvosty. Při návštěvě nevynechejte úchvátné Viktoriiny vodopády, parky a muzea. Platí jen do vyprodání. Uvedené informace jsou aktuální v době zveřejnění.

⇆ Lusaka - Zambie 13.596,- kč kalendář

Destinace
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 5220 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.