KLM ⇆ Zambie - levné letenky Lusaka 13.596,- kč

Lákájí vás nádherné scenérie a divoká příroda? Pak se vydejte za poznáním opravdové Afriky! V kuchyni nizozemského přepravce KLM a Darwin Airline se podařilo ukuchtit vypečenou akcičku v podobě levných letenek do Zambie. Ano, čtěte dobře! V této době si zarezervujete levné letenky i do této exotické africké země. Cena? Pro zpáteční lety z německého Lipska zaplatíte za letenky do Lusaka pouhých 13.596,- kč.

Dostupnost: Leťte do Zambie levně třeba už tento měsíc! Kombinované akční letenky KLM ve spolupráci s Darwin Airline dovolují vycestovat ve vybraných dnech v období 19. květen až 27. září. Budete-li si objednávat levné letenky Lusaka ještě dnes, nemine vás poměrně solidní počet volných míst. Veškerý přehled si uděláte sami navštívením odkazu "rezervace" na konci článku.

Trasa letu do Zambie: Do Lusaky letíte následujícím způsobem. Odlétá se z letiště Lipsko  Leipzig Arpt (LEJ) Německo s mezipřistáním na letišti Amsterdam  Schiphol Arpt (AMS) Holandsko, dále již pokračujete do finálního letoviska Lusaka  Lusaka Airport (LUN) Zambie. Zpáteční let z Lusaky vede přes Amsterdam opět do Lipska.

Tip: Vyplatí se levné letenky do Zambie? Odpověď zní jednoznačně ano! Tato země nabízí skutečné přírodní skvosty. Při návštěvě nevynechejte úchvátné Viktoriiny vodopády, parky a muzea. Platí jen do vyprodání. Uvedené informace jsou aktuální v době zveřejnění.

⇆ Lusaka - Zambie 13.596,- kč kalendář

Destinace
Letecké společnosti
Oblíbené lety