KLM ⇆ Zambie - levné letenky Lusaka 13.596,- kč

Lákájí vás nádherné scenérie a divoká příroda? Pak se vydejte za poznáním opravdové Afriky! V kuchyni nizozemského přepravce KLM a Darwin Airline se podařilo ukuchtit vypečenou akcičku v podobě levných letenek do Zambie. Ano, čtěte dobře! V této době si zarezervujete levné letenky i do této exotické africké země. Cena? Pro zpáteční lety z německého Lipska zaplatíte za letenky do Lusaka pouhých 13.596,- kč.

Dostupnost: Leťte do Zambie levně třeba už tento měsíc! Kombinované akční letenky KLM ve spolupráci s Darwin Airline dovolují vycestovat ve vybraných dnech v období 19. květen až 27. září. Budete-li si objednávat levné letenky Lusaka ještě dnes, nemine vás poměrně solidní počet volných míst. Veškerý přehled si uděláte sami navštívením odkazu "rezervace" na konci článku.

Trasa letu do Zambie: Do Lusaky letíte následujícím způsobem. Odlétá se z letiště Lipsko  Leipzig Arpt (LEJ) Německo s mezipřistáním na letišti Amsterdam  Schiphol Arpt (AMS) Holandsko, dále již pokračujete do finálního letoviska Lusaka  Lusaka Airport (LUN) Zambie. Zpáteční let z Lusaky vede přes Amsterdam opět do Lipska.

Tip: Vyplatí se levné letenky do Zambie? Odpověď zní jednoznačně ano! Tato země nabízí skutečné přírodní skvosty. Při návštěvě nevynechejte úchvátné Viktoriiny vodopády, parky a muzea. Platí jen do vyprodání. Uvedené informace jsou aktuální v době zveřejnění.

⇆ Lusaka - Zambie 13.596,- kč kalendář

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.