KLM - USA - přímé lety Praha - New York a zpět 13.032,- kč

Přinášíme tip na pohodlné zaoceánské lety se startem z letiště Praha. Cestovat do USA bez mezipřistání? Nyní je to realita! Dejte vale dlouhým čekačkám na letištích, jsou tu premiérově v přímém spoji zpáteční levné letenky New York z Prahy nesoucí cenu 13.032,- kč včetně tax a poplatků. Nevěříte? Čtěte dále.

Dostupnost: Akční letenky spadají pod cestování s nizozemskou KLM v kombinaci s Delta Airlines. Připraven máte rovněž letenkový kalendář, takže není potřeba letenky vyhledávat přes vyhledávač, stačí označení volného data. Na rezervaci levné letenky do USA v přímém spoji však máte ani ne měsíc. Kalendář totiž zahrnuje levné letenky do New Yorku na termíny od 24. května do 9. června a moc jich není!

Popis letu: Odlet do USA s KLM zajištěn z letiště Praha Václav Havel (Ruzyně), přímým letem na letiště John F Kennedy Intl, New York, Spojené Státy Americké (USA). Zpáteční let kopíruje původní trasu.

Tip: Vzhledem k malému rozmezí pro objednání levné letenky do New Yorku jsme si vědomi, že termíny nemůžou vyhovovat všem zájemcům. Proto jako alternativu představujeme levné lety New York s dopravcem České Aerolinie. Akční spoje jsou nyní k mání za stejnou cenu, termíny jsou ale od 25. ledna až do 29. listopadu 2014. Odkazy níže.

New York - USA (přímá linka - KLM) z Prahy 13.032,- kč rezervace

New York - USA (1 mezipřistání - ČSA) z Prahy 13.018,- kč rezervace

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.