KLM ⇆ USA - levné letenky Seattle (zpáteční) 13.516,- kč

Po velmi dlouhé době se můžete vydat do největšího města severozápadní části Ameriky. Na pořadu dne jsou levné letenky do Seattle - nejzdravějšího města USA. Nizozemská letecká společnost KLM vydala zpáteční lety z Frankfurtu s cenou 13.690,- kč včetně tax i poplatků.

Dostupnost: Obousměrné levné letenky do Seattle, alias brány Aljašky si vyberte z kalendáře! V úvahu připadá cesta ještě teď od léta do konce podzimu. Rezervujte si jeden ze zvoleného termínu v období od 25. srpna až do 29. listopad 2015 (kromě odletů do Seattlu v listopadu - s návraty není problém.

Bližší informace k letu do amerického státu Washington - Seattle: Na tarifu se podílí kromě KLM i americká Delta. Podstoupíte tak trasu Frankfurt - Amsterdam - Seattle a potom stejně i zpátky. Délka mezipřistání v Amsterdamu činí necelé dvě hodiny. Vemte si sebou jedno zavazadlo do podpalubí + jedno příruční.

Tip: Letenky do města v USA, mimojiné bohatého na floru a s převládajícím mírným klimatem se naposledy v akci promovalo na konci loňského roku, je to už tak pěkná řádka dnů. Do Frankfurtu využijte např. jedno z autobusových spojení (např. jízdenka student agency nebo autobudy eurolines), doprava výjde na pár stovek.

⇆ Seattle - USA (z Frankfurtu) 13.516,- kč kalendář

Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.