KLM - USA - levné letenky Praha - New York a zpět 12.200,- kč

Jak jste si přáli, jsou tu opět levné letenky do USA s odletem z Prahy! KLM nasazuje do boje o nejlevnější letenky také přímý spoj z Prahy do New Yorku a to za velmi příznivou cenu 12.200,- kč včetně tax a poplatků s odletem z Prahy a návratem do stejného města. Nemusíte ani akční letenky vyhledávat, je tu totiž letový kalendář!

Ptáte se, na kdy lze rezervovat zpáteční levné letenky do New Yorku v přímem spoji z Prahy? Kliknete-li na konci této zprávy na odkaz pro rezervaci, zobrazí se vám akční kalendář s možnými lety od dubna do června. Jedná se o velmi omezený počet akčních letenek v tomto období. Další volné termíny na levné letenky do New Yorku se můžou v průběhu počínající akce ještě objevit. Stačí vždy nahlédnout pod kalendář a ověřit si levné letenky pro daný termín.

Stručný popis tarifu: poletíte s aerolinkami KLM Royal Ditch Airlines. Odlet je z letiště Praha Václav Havel (Ruzyně), přímým letem na letiště John F Kennedy Intl, New York, Spojené Státy Americké.

Shrnutí: Nemáte-li zájem dlouhé cestování do USA s mezipřistáními, doporučujeme zaknihování tarifu na levné letenky do New Yorku od aerolinek KLM jakožto ideální varianta a navíc ještě nebudete cestovat draze. Je ovšem potřeba si pospíšit. Nejlevnější letenky jsou vždy taky nejrychleji vyprodány.

Online rezervace levné letenky New York (USA)

- alternativa: letenky New York z Prahy - 12.190,- (1 přestup, TAP Air Portugal)

Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.