KLM - USA - levné letenky do New Yorku 7.260,- kč

Jedna letenková senzace střídá druhou a ta, kterou vám nyní představíme se řadí právem mezi nejlepší nabídky v kategorii nejlevnější letenky! Před dvěma dny byla uvedena aktualita na levné letenky do New Yorku od aerolinek KLM za cenu 7.957,- kč i s poplatky. Tento tarif byl bez letového kalendáře na minimum únorových termínů.

Dnes představujeme tarif KLM na levné letenky do USA za ještě lepší cenu! Tarif levné letenky do New Yorku je k dispozici za neuvěřitelnou cenu 7.260,- kč i s poplatky. Vybírat si můžete levné letenky do New Yorku z letového kalendáře pro lety od 3. února až do 31. května, takže přesně vidíte, které termíny jsou ještě volné a že je z čeho vybírat!

Informace k letu - tarif na levné letenky do New Yorku z Dublinu a návratem do Madridu. Odlétá se z letiště Dublin Arpt, Dublin, Irsko s mezipřistáním na letišti Schiphol Arpt, Amsterdam, Nizozemsko (1h20min) a příletem na letiště John F Kennedy Intl, New York, Spojené Státy Americké. Zpáteční let je v režii Air France a vede z New Yorku na letiště Barajas Arpt, Madrid, Španělsko.

Doprava do Dublinu a z Madridu - nejlevnější variantou je rezervace jednosměrné lowcost letenky, nebo mezinárodní autobusovou dopravou. Druhou variantu najdete v pravém bloku stránek. Konkrétní jednosměrnou nízkonákladovou letenku si vyhledáte přes náš vyhledávač letenek, kde zaškrtnete volbu jednosměrný let.

Ubytování: Odkaz na ubytování v New Yorku se slevami až 80% byl uveden už v předchozí zprávě, nicméně ať to nemusíte hledat, máte to tady.

Dostupnost akčních letenek: tarif bude téměř jiště díky své nízké ceně vyprodán velmi rychle, takže neváhejte!

Online rezervace levné letenky New York (USA)

Letecké společnosti

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.