KLM - USA - levné letenky do New Yorku 7.260,- kč

Jedna letenková senzace střídá druhou a ta, kterou vám nyní představíme se řadí právem mezi nejlepší nabídky v kategorii nejlevnější letenky! Před dvěma dny byla uvedena aktualita na levné letenky do New Yorku od aerolinek KLM za cenu 7.957,- kč i s poplatky. Tento tarif byl bez letového kalendáře na minimum únorových termínů.

Dnes představujeme tarif KLM na levné letenky do USA za ještě lepší cenu! Tarif levné letenky do New Yorku je k dispozici za neuvěřitelnou cenu 7.260,- kč i s poplatky. Vybírat si můžete levné letenky do New Yorku z letového kalendáře pro lety od 3. února až do 31. května, takže přesně vidíte, které termíny jsou ještě volné a že je z čeho vybírat!

Informace k letu - tarif na levné letenky do New Yorku z Dublinu a návratem do Madridu. Odlétá se z letiště Dublin Arpt, Dublin, Irsko s mezipřistáním na letišti Schiphol Arpt, Amsterdam, Nizozemsko (1h20min) a příletem na letiště John F Kennedy Intl, New York, Spojené Státy Americké. Zpáteční let je v režii Air France a vede z New Yorku na letiště Barajas Arpt, Madrid, Španělsko.

Doprava do Dublinu a z Madridu - nejlevnější variantou je rezervace jednosměrné lowcost letenky, nebo mezinárodní autobusovou dopravou. Druhou variantu najdete v pravém bloku stránek. Konkrétní jednosměrnou nízkonákladovou letenku si vyhledáte přes náš vyhledávač letenek, kde zaškrtnete volbu jednosměrný let.

Ubytování: Odkaz na ubytování v New Yorku se slevami až 80% byl uveden už v předchozí zprávě, nicméně ať to nemusíte hledat, máte to tady.

Dostupnost akčních letenek: tarif bude téměř jiště díky své nízké ceně vyprodán velmi rychle, takže neváhejte!

Online rezervace levné letenky New York (USA)

Letecké společnosti