KLM ⇆ USA - levné letenky do New Yorku 10.930,- kč

Konkurenční boj leteckých společností o zákazníky zajímající se o lety do New Yorku opět přináší své ovoce! Po stále ještě platném tarifu na levné letenky New York od Air France, o které jsme vás informovali na konci minulého týdne přichází na trh letenky do USA od nizozemských aerolinek KLM. Po odletech z Prahy se dá letět také z německého Lipska. Za letenky tam i zpět s tímto dopravcem teď zaplatíte 10.930,- kč.

Dostupnost: Poznali jste rozdíly mezi tarify? Je to každopádně jiné místo odletu. S Air France se dá letět do New Yorku z Prahy, kdežto s KLM letíte z Německa. Data pro rezervaci se v podstatě neliší. Rozdílnost najdeme u termínů posledních letů. Z Německa to platí pro období až do 3. května 2015. Poslední levné letenky jdou objednávat ještě i na tento měsíc a to platí jen do vyprodání!

Informace k letu: Na zaoceánských letech do USA se kromě KLM podílí i její partner, dopravce Darwin Airline. S touto aerolinií letíte z Lipska k cca tříhodinovému mezipřistání v Amsterdamu, odkud již pokračujete s nizozemskou KLM k příletu na New York John F Kennedy ... (JFK) - USA. Zpátky letíte opět k místu původního startu, tedy do Německa.

Tip: Pokládáte si řečnickou otázku, proč si objednávat zrovna tyto levné letenky New York? Je nutno zdůraznit, že oproti letům v konkurenčních spojích zde sice neodlétáme z Prahy, za to se však vracíme na stejné místo, kde jsme svůj let započali. Air France  sice z Prahy odlétá, vrací se ale do Londýna. Komu vyhovují lety z Německa, ušetří ještě cca 700,- kč. Kompletní tipy na levné lety do USA najdete zde.

⇆ New York - USA 10.930,- kč kalendář

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 6490 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.