KLM ⇆ USA - levné letenky do New Yorku 10.930,- kč

Konkurenční boj leteckých společností o zákazníky zajímající se o lety do New Yorku opět přináší své ovoce! Po stále ještě platném tarifu na levné letenky New York od Air France, o které jsme vás informovali na konci minulého týdne přichází na trh letenky do USA od nizozemských aerolinek KLM. Po odletech z Prahy se dá letět také z německého Lipska. Za letenky tam i zpět s tímto dopravcem teď zaplatíte 10.930,- kč.

Dostupnost: Poznali jste rozdíly mezi tarify? Je to každopádně jiné místo odletu. S Air France se dá letět do New Yorku z Prahy, kdežto s KLM letíte z Německa. Data pro rezervaci se v podstatě neliší. Rozdílnost najdeme u termínů posledních letů. Z Německa to platí pro období až do 3. května 2015. Poslední levné letenky jdou objednávat ještě i na tento měsíc a to platí jen do vyprodání!

Informace k letu: Na zaoceánských letech do USA se kromě KLM podílí i její partner, dopravce Darwin Airline. S touto aerolinií letíte z Lipska k cca tříhodinovému mezipřistání v Amsterdamu, odkud již pokračujete s nizozemskou KLM k příletu na New York John F Kennedy ... (JFK) - USA. Zpátky letíte opět k místu původního startu, tedy do Německa.

Tip: Pokládáte si řečnickou otázku, proč si objednávat zrovna tyto levné letenky New York? Je nutno zdůraznit, že oproti letům v konkurenčních spojích zde sice neodlétáme z Prahy, za to se však vracíme na stejné místo, kde jsme svůj let započali. Air France  sice z Prahy odlétá, vrací se ale do Londýna. Komu vyhovují lety z Německa, ušetří ještě cca 700,- kč. Kompletní tipy na levné lety do USA najdete zde.

⇆ New York - USA 10.930,- kč kalendář

Letecké společnosti
Oblíbené lety