KLM ⇆ USA - levné letenky Chicago z Berlína (a zpět) 8.653,- kč

Cestovat levně a ještě spojit příjemné s užitečným, to jsou okolnosti na které slyšíme! Názornou ukázkou budiž tarif nizozemské letecké společnosti KLM na letenky do Ameriky za cca osm a půl tisíce korun. Z německého Berlína jsou totiž nově k dostání zpáteční spoje Chicago s cenou 8.653,- kč včetně tax a poplatků.

Dostupnost levných letenek do Chicaga na období 4. listopad 2015 až 26. duben 2016. Výběr volných míst probíhá opět z kalendáře online zobrazující volná data. Konkurence se nechytá. Obousměrné letenky z Vídně od Austrian Airlines vycházejí na 14.500,- kč a ani samotná KLM akční linkou Praha - Chicago a zpět za 15 tisíc příliš neoslní.

Naopak linka z Berlína do Chicaga vybízí k netušeným možnostem! Pojďme si je nastínit. Do Berlína a zpět se dopravte z Prahy už za 6 stovek autobusem, buď Student Agency nebo Eurolines. Když už budete v německém městě, zpestřete si cestu do USA návštěvou vodního ráje Tropical Island. Student Agency za tyto peníze nabízí cestu do Berlína i včetně vstupu!

⇆ Chicago - USA (z Berlína) 8.653,- kč kalendář

Letecké společnosti
Oblíbené lety