KLM ⇆ USA - levné letenky Chicago z Berlína (a zpět) 8.653,- kč

Cestovat levně a ještě spojit příjemné s užitečným, to jsou okolnosti na které slyšíme! Názornou ukázkou budiž tarif nizozemské letecké společnosti KLM na letenky do Ameriky za cca osm a půl tisíce korun. Z německého Berlína jsou totiž nově k dostání zpáteční spoje Chicago s cenou 8.653,- kč včetně tax a poplatků.

Dostupnost levných letenek do Chicaga na období 4. listopad 2015 až 26. duben 2016. Výběr volných míst probíhá opět z kalendáře online zobrazující volná data. Konkurence se nechytá. Obousměrné letenky z Vídně od Austrian Airlines vycházejí na 14.500,- kč a ani samotná KLM akční linkou Praha - Chicago a zpět za 15 tisíc příliš neoslní.

Naopak linka z Berlína do Chicaga vybízí k netušeným možnostem! Pojďme si je nastínit. Do Berlína a zpět se dopravte z Prahy už za 6 stovek autobusem, buď Student Agency nebo Eurolines. Když už budete v německém městě, zpestřete si cestu do USA návštěvou vodního ráje Tropical Island. Student Agency za tyto peníze nabízí cestu do Berlína i včetně vstupu!

⇆ Chicago - USA (z Berlína) 8.653,- kč kalendář

Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 5220 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.