KLM ⇆ USA - letenky Boston a Houston z Prahy (a zpět) 13.999,- kč

Spojené Státy Americké letecky trochu jinak? I takto by se dal charakterizovat dnešní tip na levné letenky z Prahy do Texasu nebo Massachusetts. Výhodná doprava do těchto amerických států se vyskytuje v podstatně menší frekvenci, než třeba u New Yorku, Chicaga, Los Angeles nebo Miami. Holandská KLM ale vydala kalendáře na letenky Boston a Houston, kde můžeme letět tam a zpět už za 14 tisíc.

Pohodlně letět z Prahy trasu Praha - Boston a zpět teď můžete už za 13.999,- kč nebo Praha - Houston a zpět za čtyřistakorunový příplatek. Volné termíny nám odhalí kalendáře pod odkazy na konci reportu. Levné letenky Houston bookujte na období 25. srpen až 28. červen 2016 a levné letenky Boston z termínů od 18. srpna až po 30. červen 2016.

V texaském Houstonu si nenechte ujít třeba slavné rodeo s přehlídkou dobytka a nevynechejte ani vesmírné středisko NASA. Britskými kolonisty založené město Boston láká mnoha skvosty. Významný je například HARVARD nebo cesta svobody - freedom trail. Kromě letenky najdete za dobré peníze i ubytování třeba na booking.com.

⇆ Boston - USA (z Prahy) 13.999,- kč kalendář

⇆ Houston - USA (z Prahy) 14.399,- kč kalendář

Letecké společnosti

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 5440 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.