KLM - USA - Kalifornie - levné letenky Praha - San Francisco a zpět 15.650,- kč

Vyhlížíte ideální tarif do Kalifornie? Neseděl vám cca 3 týdny starý, mimochodem ještě stále platný tip na levné letenky do Los Angeles z Prahy s návratem do Manchesteru za 12 tisíc? Další lákavá nabídka představuje levné letenky San Francisco s odletem z Prahy i návratem do Prahy za 15.650,- kč s poplatky na křídlech nizozemské KLM.

Co je pro vás tedy připraveno? Akční letenky San Francisco (USA - Kalifornie) z Prahy za cenu 15.650,- kč na termíny od 10. prosince do 23. dubna 2014. Bližší informace o volných letech získáte kliknutím na odkaz pro rezervaci v dolní části této zprávy. Oranžové označená data jsou volné levné letenky, pro které platí jednotná akční cena.

Popis tarifu KLM - levné letenky Kalifornie - San Francisco: Starty probíhají z letiště Praha Václav Havel (dříve Ruzyně) Arpt, Praha, Česká Republika s mezipřistáním na Schiphol Arpt, Amsterdam, Nizozemsko a příletem na San Francisco Intl Arpt, San Francisco, Kalifornie Spojené Státy Americké (USA). Stejně i zpět.

Tip: Zvažujete jinou cestu do USA? Například již na začátku zmíněné levné letenky Los Angeles najdete níže jako další alternativu (pod rezervačním odkazem). Veškerý přehled levné letenky do USA zde.

- rezervace levné letenky San Francisco - Kalifornie 15.650,- kč

- rezervace levné letenky Los Angeles - Kalifornie 12.370,- kč

Letecké společnosti
Oblíbené lety