KLM - USA - Kalifornie - levné letenky Praha - San Francisco a zpět 15.650,- kč

Vyhlížíte ideální tarif do Kalifornie? Neseděl vám cca 3 týdny starý, mimochodem ještě stále platný tip na levné letenky do Los Angeles z Prahy s návratem do Manchesteru za 12 tisíc? Další lákavá nabídka představuje levné letenky San Francisco s odletem z Prahy i návratem do Prahy za 15.650,- kč s poplatky na křídlech nizozemské KLM.

Co je pro vás tedy připraveno? Akční letenky San Francisco (USA - Kalifornie) z Prahy za cenu 15.650,- kč na termíny od 10. prosince do 23. dubna 2014. Bližší informace o volných letech získáte kliknutím na odkaz pro rezervaci v dolní části této zprávy. Oranžové označená data jsou volné levné letenky, pro které platí jednotná akční cena.

Popis tarifu KLM - levné letenky Kalifornie - San Francisco: Starty probíhají z letiště Praha Václav Havel (dříve Ruzyně) Arpt, Praha, Česká Republika s mezipřistáním na Schiphol Arpt, Amsterdam, Nizozemsko a příletem na San Francisco Intl Arpt, San Francisco, Kalifornie Spojené Státy Americké (USA). Stejně i zpět.

Tip: Zvažujete jinou cestu do USA? Například již na začátku zmíněné levné letenky Los Angeles najdete níže jako další alternativu (pod rezervačním odkazem). Veškerý přehled levné letenky do USA zde.

- rezervace levné letenky San Francisco - Kalifornie 15.650,- kč

- rezervace levné letenky Los Angeles - Kalifornie 12.370,- kč

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.