KLM - USA - Kalifornie - levné letenky Praha - San Francisco a zpět 15.650,- kč

Vyhlížíte ideální tarif do Kalifornie? Neseděl vám cca 3 týdny starý, mimochodem ještě stále platný tip na levné letenky do Los Angeles z Prahy s návratem do Manchesteru za 12 tisíc? Další lákavá nabídka představuje levné letenky San Francisco s odletem z Prahy i návratem do Prahy za 15.650,- kč s poplatky na křídlech nizozemské KLM.

Co je pro vás tedy připraveno? Akční letenky San Francisco (USA - Kalifornie) z Prahy za cenu 15.650,- kč na termíny od 10. prosince do 23. dubna 2014. Bližší informace o volných letech získáte kliknutím na odkaz pro rezervaci v dolní části této zprávy. Oranžové označená data jsou volné levné letenky, pro které platí jednotná akční cena.

Popis tarifu KLM - levné letenky Kalifornie - San Francisco: Starty probíhají z letiště Praha Václav Havel (dříve Ruzyně) Arpt, Praha, Česká Republika s mezipřistáním na Schiphol Arpt, Amsterdam, Nizozemsko a příletem na San Francisco Intl Arpt, San Francisco, Kalifornie Spojené Státy Americké (USA). Stejně i zpět.

Tip: Zvažujete jinou cestu do USA? Například již na začátku zmíněné levné letenky Los Angeles najdete níže jako další alternativu (pod rezervačním odkazem). Veškerý přehled levné letenky do USA zde.

- rezervace levné letenky San Francisco - Kalifornie 15.650,- kč

- rezervace levné letenky Los Angeles - Kalifornie 12.370,- kč

Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.