KLM - USA - Florida - levné letenky Miami 10.753,- kč

Přemýšlíte kam v zimě za teplem? Zaleťte si levně na Miami, perlu Floridy! S aerolinkou KLM to nebude nic složitého a při zvolení aktuálního tarifu za letenky nezaplatíte přemrštěné částky. Nejideálněji se tarif jeví pro obyvatele západní části republiky. Narýsovali se nám totiž zpáteční akční letenky do Miami s odletem z nedalekého Lipska za lákavou cenu 10.753,- kč s poplatky.

Dostupnost: Tarif na levné letenky do Miami je určen především pro ty, kterým nevadí dvě mezipřistání při cestě tam i zpět. Jste-li flexibilní v tomto směru, můžete letět v zimě na slunnou Floridu. Výhoda akčních letenek je dostupnost kalendáře. Máte tak na výběr letenky na Floridu za necelých 11 tis. kč v období od 11. ledna 2014 do 27. března 2014.

Popis linky do Miami na křídlech nizozemské aerolinky KLM: Odlety jsou uskutečňovány z letiště Leipzig Arpt, Lipsko, Německo s mezipřistáním na letišti Schiphol Arpt, Amsterdam, Nizozemsko, druhým na John F Kennedy Intl, New York, Spojené Státy Americké. Přílet je na letiště Miami Intl, Miami, USA - Florida. Stejnou trasou i zpět.

Tip: Toto je další z příležitostí, jak objednat levné letenky do USA. Připomínáme, že letenky se zmíněnou cenou platí jen ve dnech, které jsou volné. Jsou to data v kalendáři označeny oranžově. V prodeji do vyprodání.

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.