KLM - USA - Florida - levné letenky Miami 10.753,- kč

Přemýšlíte kam v zimě za teplem? Zaleťte si levně na Miami, perlu Floridy! S aerolinkou KLM to nebude nic složitého a při zvolení aktuálního tarifu za letenky nezaplatíte přemrštěné částky. Nejideálněji se tarif jeví pro obyvatele západní části republiky. Narýsovali se nám totiž zpáteční akční letenky do Miami s odletem z nedalekého Lipska za lákavou cenu 10.753,- kč s poplatky.

Dostupnost: Tarif na levné letenky do Miami je určen především pro ty, kterým nevadí dvě mezipřistání při cestě tam i zpět. Jste-li flexibilní v tomto směru, můžete letět v zimě na slunnou Floridu. Výhoda akčních letenek je dostupnost kalendáře. Máte tak na výběr letenky na Floridu za necelých 11 tis. kč v období od 11. ledna 2014 do 27. března 2014.

Popis linky do Miami na křídlech nizozemské aerolinky KLM: Odlety jsou uskutečňovány z letiště Leipzig Arpt, Lipsko, Německo s mezipřistáním na letišti Schiphol Arpt, Amsterdam, Nizozemsko, druhým na John F Kennedy Intl, New York, Spojené Státy Americké. Přílet je na letiště Miami Intl, Miami, USA - Florida. Stejnou trasou i zpět.

Tip: Toto je další z příležitostí, jak objednat levné letenky do USA. Připomínáme, že letenky se zmíněnou cenou platí jen ve dnech, které jsou volné. Jsou to data v kalendáři označeny oranžově. V prodeji do vyprodání.

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 5220 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.