KLM - Thajsko - levné letenky Praha - Bangkok a zpět 13.220,- kč

Do Bangkoku z Prahy také s aerolinkou KLM! Po sérii třech tipů na akční lety z Prahy od tohoto leteckého dopravce přichází v závěsu ještě jeden a jedná se o tolik zmiňovaný Bangkok. Nevyhovuje-li vám současný tarif od ČSA na zpáteční levné letenky Bangkok z Prahy, máte možnost objednávat si akční lety Praha - Bangkok a zpět za 13.220,- kč včetně tax a poplatků.

Dostupnost: Nabídka letenek v této akci není nikterak obsáhlá. Bookovat si můžete levné letenky Thajsko - Bangkok v období od 18. března do konce května, ale hlavně se zpátečními lety je dosti problém, je jich minimum. Více konkrétních informací v daný stav získáte zobrazením kalendáře s akčními letenkami (klik na odkaz pro rezervaci).

Informace k akčním letům Praha - Bangkok a zpět s aerolinkou KLM: Odlet z letiště Praha Václav Havel (bývalá Ruzyně) Arpt, Praha, Česká Republika s mezipřistáním na Schiphol Arpt, Amsterdam, Nizozemsko a příletem na Suvarnabhumi Intl Arpt, Bangkok, Thajsko. Zpáteční let má místo Amsterdamu, mezipřistání na letišti Charles De Gaulle Intl Arpt, Paříž, Francie. Přílet opět Praha.

Tip: Jelikož máme nyní tři platné akce na levné letenky Bangkok - Thajsko z Prahy a nyní k nim přibyla čtvrtá, nebude na škodu si shrnout jednotlivé varianty. Zmíněný tarif od ČSA vás bude stát 13.870,- kč, konkuruje mu tarif Ukraine Airlines s letenkami Praha - Bangkok a zpět za 14.270,- kč. Aeroflot má tyto levné letenky v akci za 14.810,- kč + dnes uvedený tarif do Bangkoku od KLM za 13.220,- kč. Na těchto lincích jsou přímé odkazy na akční kalendáře.

- rezervace levné letenky Bangkok - Thajsko 13.220,- kč (KLM)

- rezervace levné letenky Bangkok - Thajsko 13.870,- kč (ČSA)

- rezervace levné letenky Bangkok - Thajsko 14.270,- kč (Ukraine)

- rezervace levné letenky Bangkok - Thajsko 14.810,- kč (Aeroflot)

Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.