KLM - Thajsko - levné letenky Praha - Bangkok a zpět 13.220,- kč

Do Bangkoku z Prahy také s aerolinkou KLM! Po sérii třech tipů na akční lety z Prahy od tohoto leteckého dopravce přichází v závěsu ještě jeden a jedná se o tolik zmiňovaný Bangkok. Nevyhovuje-li vám současný tarif od ČSA na zpáteční levné letenky Bangkok z Prahy, máte možnost objednávat si akční lety Praha - Bangkok a zpět za 13.220,- kč včetně tax a poplatků.

Dostupnost: Nabídka letenek v této akci není nikterak obsáhlá. Bookovat si můžete levné letenky Thajsko - Bangkok v období od 18. března do konce května, ale hlavně se zpátečními lety je dosti problém, je jich minimum. Více konkrétních informací v daný stav získáte zobrazením kalendáře s akčními letenkami (klik na odkaz pro rezervaci).

Informace k akčním letům Praha - Bangkok a zpět s aerolinkou KLM: Odlet z letiště Praha Václav Havel (bývalá Ruzyně) Arpt, Praha, Česká Republika s mezipřistáním na Schiphol Arpt, Amsterdam, Nizozemsko a příletem na Suvarnabhumi Intl Arpt, Bangkok, Thajsko. Zpáteční let má místo Amsterdamu, mezipřistání na letišti Charles De Gaulle Intl Arpt, Paříž, Francie. Přílet opět Praha.

Tip: Jelikož máme nyní tři platné akce na levné letenky Bangkok - Thajsko z Prahy a nyní k nim přibyla čtvrtá, nebude na škodu si shrnout jednotlivé varianty. Zmíněný tarif od ČSA vás bude stát 13.870,- kč, konkuruje mu tarif Ukraine Airlines s letenkami Praha - Bangkok a zpět za 14.270,- kč. Aeroflot má tyto levné letenky v akci za 14.810,- kč + dnes uvedený tarif do Bangkoku od KLM za 13.220,- kč. Na těchto lincích jsou přímé odkazy na akční kalendáře.

- rezervace levné letenky Bangkok - Thajsko 13.220,- kč (KLM)

- rezervace levné letenky Bangkok - Thajsko 13.870,- kč (ČSA)

- rezervace levné letenky Bangkok - Thajsko 14.270,- kč (Ukraine)

- rezervace levné letenky Bangkok - Thajsko 14.810,- kč (Aeroflot)

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.