KLM - Thajsko - levné letenky Praha - Bangkok a zpět 12.483,- kč

Vítáme vás v novém roce 2014 a jak jinak než skvělými letenkovými tipy! Den před silvestrem jsme vás informovali o letenkách do Bangkoku s Ukraine Airlines doplněné o další levné letenky od Emirates. Druhý lednový den jsou ovšem nabídky pokořeny. Akční lety do Thajského města Bangkok si nyní objednáte s odletem z Prahy již za 12.483,- kč.

Dostupnost: Termínů na levné letenky do Bangkoku je hromada, ale ne všechny odpovídají této ceně. Pro snadnost rezervace jsme vám tedy připravili tři kalendáře. Všechny s cenou nepřepračujíc 14 tis kč za zpáteční lety.

První itinerář umožňuje letět levně do Thajska od 5. března až do 13. července. Druhý za cca dvousetkorunový příplatek obsahuje levné letenky Bangkok na termíny od 5. března do 10. července. Poslední s příplatkem cca tisíc korun nabízí letenky do Bangkoku od 1. dubna do 13. července 2014.

Informace k letu: Dopravce KLM Royal Dutch Airlines. Všechny tři tarify startují z letiště Praha Václav Havel - Česká Republika s mezipřistáním v Amsterdamu (Holandsko) - doba dle zvoleného spoje. Přilet je na letiště Suvarnabhumi Intl Arpt, Bangkok, Thajsko. Stejně i zpět.

Tip: Kalendáře na zpáteční levné letenky do Bangkoku jsou průběžně aktualizovány. Vyhodí-li vám systém chybu, datum už zřejmě není k dispozici. Kromě tří zmíněných tarifů přihazujeme i odkaz na kompletní výpis posledních akcí Bangkok, kde najdete ještě i sezónní termíny např v tarifu Emirates Airlines. Potřebujete radu? Napište nám na facebook!

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.