KLM - Thajsko - levné letenky do Bangkoku z Prahy 13.870,- kč

Vyhlížíte levné letenky do Thajska i na hlavní sezónu, která začíná v Thajsku od listopadu? Ještě začátek sezóny (listopad) spadá do aktuálně probíhající akce v českém rezervačním systému na zpáteční levné letenky do Bangkoku z Prahy na křídlech KLM za příznivou cenu 13.870,- kč včetně tax a poplatků.

Pojďme si ale akci probrat postupně. Akci na rezervaci levné letenky do Bangkoku s odletem z Prahy naleznete pod odkazem na konci zprávy. Klikem na něj si zobrazíte letový kalendář. Teď jsou v něm dostupné letenky do Bangkoku na období od 27. srpna až do 27. listopadu (vybrané dny).

Informace k letu - vypravuje letecká společnost KLM. Odlétá se z letiště Praha Václav Havel (Ruzyně) Arpt, Praha, Česká Republika s mezipřistáním na Schiphol Arpt, Amsterdam, Nizozemsko a příletem na Suvarnabhumi Intl Arpt, Bangkok, Thajsko. Totéž u cesty zpět.

Tip: pakliže není nějaká vhodná akce, letenky do Thajska z Prahy i na začátek sezóny a s odletem z Prahy koupíte levněji jen těžko, právě teď je tedy ideální příležitost pro booking levné letenky, protože ceny půjdou zajísté nahoru!

Online rezervace levné letenky Bangkok (Thajsko) 13.870,- kč

alternativa: přímo na hlavní sezónu máme akční letenky do Bangkoku z Prahy nyní také ve spolupráci s aerolinku China Southern Airlines, které si zarezervujete za 14.300,- kč na termíny od listopadu od února, čili kromě března celá sezóna.

- Online rezervace levné letenky Bangkok (Thajsko) - listopad až únor 14.300,- kč

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6660 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.