KLM - Thajsko - levné letenky do Bangkoku z Prahy 13.870,- kč

Vyhlížíte levné letenky do Thajska i na hlavní sezónu, která začíná v Thajsku od listopadu? Ještě začátek sezóny (listopad) spadá do aktuálně probíhající akce v českém rezervačním systému na zpáteční levné letenky do Bangkoku z Prahy na křídlech KLM za příznivou cenu 13.870,- kč včetně tax a poplatků.

Pojďme si ale akci probrat postupně. Akci na rezervaci levné letenky do Bangkoku s odletem z Prahy naleznete pod odkazem na konci zprávy. Klikem na něj si zobrazíte letový kalendář. Teď jsou v něm dostupné letenky do Bangkoku na období od 27. srpna až do 27. listopadu (vybrané dny).

Informace k letu - vypravuje letecká společnost KLM. Odlétá se z letiště Praha Václav Havel (Ruzyně) Arpt, Praha, Česká Republika s mezipřistáním na Schiphol Arpt, Amsterdam, Nizozemsko a příletem na Suvarnabhumi Intl Arpt, Bangkok, Thajsko. Totéž u cesty zpět.

Tip: pakliže není nějaká vhodná akce, letenky do Thajska z Prahy i na začátek sezóny a s odletem z Prahy koupíte levněji jen těžko, právě teď je tedy ideální příležitost pro booking levné letenky, protože ceny půjdou zajísté nahoru!

Online rezervace levné letenky Bangkok (Thajsko) 13.870,- kč

alternativa: přímo na hlavní sezónu máme akční letenky do Bangkoku z Prahy nyní také ve spolupráci s aerolinku China Southern Airlines, které si zarezervujete za 14.300,- kč na termíny od listopadu od února, čili kromě března celá sezóna.

- Online rezervace levné letenky Bangkok (Thajsko) - listopad až únor 14.300,- kč

Letecké společnosti
Oblíbené lety