KLM - Panama - levné letenky do Panama City 12.702,- kč

Nespokojíte se jen tak s nějakou cestou? Hledáte něco opravdu výjmečného? Právě s takovou letenkovou nabídkou nyní přichází nizozemská letecká společnost KLM, jelikož tady máme levné letenky do Panamy a to konkrétně levné letenky do Panama City za cenu 12.702,- kč včetně tax a poplatků s odletem z německého Mnichova a návratem do stejného města. V ceně levné letenky je i zpáteční let Panama City - Mnichov.

Nebude na škodu si uvést na kdy je možno si zaknihovat levné letenky do Panama City. Máme pro vás skvělou zprávu! K dispozici je kalendář na levné letenky do tohoto města, takže si vyberete termíny velice jednoduše. Levný let aerolinek KLM na trase Mnichov - Panama City a zpět je možné uskutečňovat od 11. listopadu do 24. února 2013. Odlet je z letiště Munich Intl Arpt, Mnichov, Německo s mezipřistáním na letišti Schiphol Arpt, Amsterdam, Nizozemsko (2 hod a 45 min) a příletem na letiště Tocumen Intl Arpt, Panama City, Panama.

Jelikož levné letenky do Panama City se nebjevují často, radíme provést rezervaci letenky co nejdříve. Kalendář nejlevnějších letenek do Panamy najdete pod odkazem na rezervaci levné letenky. S ubytováním v Panama City si taky nemusíte lámat hlavu, přehlednou nabídku levných hotelů v Panama City najdete zde.

Online rezervace levné letenky Panama City (Panama)

Destinace
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.