KLM ⇆ Mexiko - levné letenky Mexico City z Vídně 15.198,- kč

Koupit si levnou letenku do Mexika představuje pro hodně dobrodruhů značný problém a tak se mnohdy odhodlávají k rezervacím dosahujících i přes 25 tisíc kč za zpáteční lety. Neochotni vyjít určitým kompromisům tak výjde hodně draze. Například po dlouhé době jsme mohli vycestovat do Mexico City a to na palubě s British Airways v kombinovaném tripu z Budapešti, vracející se zpět z New Yorku, Los Angeles či Miami za bezvadných 10.608,- kč.

Teď ale nastal čas, kdy si na své přijdou ti, kteří by rádi levné letenky do Mexika s odletem z Vídně! Snížené ceny tarifu nizozemské aerolinky KLM na lety do Mexico City dovoluji zaknihovávat zpáteční letenky za 15.198,- kč s taxami i poplatky. Jak je dobře známo, Vídeň jakožto odletovou i příletovou destinaci využivá díky své nedaleké poloze početná řádka ubyvatelů ČR. Odhodlejte se k levnému letu do Mexika i vy!D

Dostupnost: Chcete-li letět do Mexika v létě, zajásejte! Vybrané termíny s levnými letenky totiž obsahují i toto období včetně letních prázdnin. Bookujte volné dny od května až do října 2014. Strávit v Mexiku můžete až 90 dní. Nechte se inspirovat! Několik příkladových termínů jsme umístili pod odkazy na konec článku.

Tip: Za dovolenou v Mexiku vyráží lidičky z celého světa. Navíc cestujete bez víz! Tak jako byly tento týden zveřejněné dvě příležitosti k rezervaci levné letenky do Mexico City (Ciudad de Mexico), na další si počkáte třeba i půlrok. Specialně lety do Mexika z Vídně jsou v častém hledáčků cestovatelů, tak nezaváhejte ani na vteřinu!

⇆ Mexico City - Mexiko z Vídně (květen) 15.198,- kč rezervace

⇆ Mexico City - Mexiko z Vídně (červen) 15.198,- kč rezervace

⇆ Mexico City - Mexiko z Vídně (srpen) 15.198,- kč rezervace

⇆ Mexico City - Mexiko z Vídně (srpen) 15.198,- kč rezervace

⇆ Mexico City - Mexiko z Vídně (říjen) 15.198,- kč rezervace

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.