KLM ⇆ Mexiko - levné letenky Mexico City z Vídně 15.198,- kč

Koupit si levnou letenku do Mexika představuje pro hodně dobrodruhů značný problém a tak se mnohdy odhodlávají k rezervacím dosahujících i přes 25 tisíc kč za zpáteční lety. Neochotni vyjít určitým kompromisům tak výjde hodně draze. Například po dlouhé době jsme mohli vycestovat do Mexico City a to na palubě s British Airways v kombinovaném tripu z Budapešti, vracející se zpět z New Yorku, Los Angeles či Miami za bezvadných 10.608,- kč.

Teď ale nastal čas, kdy si na své přijdou ti, kteří by rádi levné letenky do Mexika s odletem z Vídně! Snížené ceny tarifu nizozemské aerolinky KLM na lety do Mexico City dovoluji zaknihovávat zpáteční letenky za 15.198,- kč s taxami i poplatky. Jak je dobře známo, Vídeň jakožto odletovou i příletovou destinaci využivá díky své nedaleké poloze početná řádka ubyvatelů ČR. Odhodlejte se k levnému letu do Mexika i vy!D

Dostupnost: Chcete-li letět do Mexika v létě, zajásejte! Vybrané termíny s levnými letenky totiž obsahují i toto období včetně letních prázdnin. Bookujte volné dny od května až do října 2014. Strávit v Mexiku můžete až 90 dní. Nechte se inspirovat! Několik příkladových termínů jsme umístili pod odkazy na konec článku.

Tip: Za dovolenou v Mexiku vyráží lidičky z celého světa. Navíc cestujete bez víz! Tak jako byly tento týden zveřejněné dvě příležitosti k rezervaci levné letenky do Mexico City (Ciudad de Mexico), na další si počkáte třeba i půlrok. Specialně lety do Mexika z Vídně jsou v častém hledáčků cestovatelů, tak nezaváhejte ani na vteřinu!

⇆ Mexico City - Mexiko z Vídně (květen) 15.198,- kč rezervace

⇆ Mexico City - Mexiko z Vídně (červen) 15.198,- kč rezervace

⇆ Mexico City - Mexiko z Vídně (srpen) 15.198,- kč rezervace

⇆ Mexico City - Mexiko z Vídně (srpen) 15.198,- kč rezervace

⇆ Mexico City - Mexiko z Vídně (říjen) 15.198,- kč rezervace

Destinace
Letecké společnosti
Oblíbené lety