KLM ⇆ Mexiko - levné letenky Mexico City z Vídně 14.647,- kč

Tequilla, ostrá kuchyně, sombrero a taky úchvatné pláže s teplým mořem. Už jste v obraze? Jsou tu levné letenky Mexiko, tentokrát s odletem z Rakouska! Máte políčeno na letenky Mexico City? Bingo! Nizozemská KLM jako jedna z mála připravila zajímavé lety i pro cestovatele z Česka. Zpáteční linka do Mexico City z nedaleké Vídně výjde i s poplatky na 14.467,- kč.

Pojďme rozlousknout otázku dostupnosti akčních letenek. Zde je situace trochu individuální. Kalendář totiž obsahuje levné letenky do Mexika na probíhající leden, únor a březen. Poté je výluka a lze bukovat akční lety do Mexico City ještě na listopad, ale jsou to jen poslední místa na měsíc listopad. Odkaz je umístěn na konci reportu.

Letět do americké země není jako létat tady po Evropě, kdy se všude dostanete do 3 hodin cestovního času. Letět do Mexika s KLM v akci ovšem není žádný vopruz. Odlet z Vídně (VIE) vede totiž jen přes holandský Amsterdam (kde navíc kvůli mezipřistání nemusíte nocovat) s příletem na Mexico City  Benito Juarez I... (MEX) Mexiko.

Na závěr bychom pro měně zkušené dobrodruhy opět rádi zmapovali situaci levných letenek do Mexika i z minulosti, abyste si sami o cenách udělali detailní obrázek. Vězte, že poslední příležitost zavítat do Mexika levněji vzešla loni v září ve tarifu dopravce British Airways. Nové aktuální letenky z Vídně tak vítáme s otevřeným náručím.

⇆ Mexico City - Mexiko (z Vídně) 14.647,- kč kalendář

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 6460 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.