KLM - Mexiko - levné letenky Mexico City z Prahy 16.190,- kč

Je tady další letenkový bombónek a cenový trhák mezi aktuálními nabídkami všemožných levných letů specializovaných na zpáteční letenky z Prahy. Máme tu akční letenky do Mexico City a když se řekne akční, znamená to levné letenky za jednotnou cenu (16.190,- kč) s výběrem volných dnů z kalendáře! Mrkněme podrobněji na nynější tip na levné letenky do Mexika s odletem z Prahy.

Dostupnost: akční tarif zajišťuje kombinaci letů KLM a leteckého přepravce České Aerolinie na lince do Mexika v jedné letence. Klikněte na odkaz pro rezervaci levné letenky a zobrazte si volné termíny v danou chvíli. K dispozici jsou zpáteční levné letenky do Mexico City z Prahy na vybrané termíny od 8. ledna 2014 až do 23. dubna 2014 a vybrat se dají levné letenky na každý měsíc v tomto období.

Info k letům: další pozitivní zpráva je nenáročnost letů - nečekejte žádné velké čekací doby a x mezipřistání, to je jen jedno. Odlétá se tedy z letiště Praha Václav Havel Arpt, Praha, Česká Republika s mezipřistáním na Schiphol Arpt, Amsterdam, Nizozemsko (3h 50min). Přilétá se na letiště Juarez Intl, Mexico City, Mexiko. Stejně letíte i zpět.

Tip: nejhorší volba, kterou můžete udělat po zveřejnění akční letenky je ta, že budete vyčkávat. Termíny totiž u dobrých cen mizí v podstatě před očima. Ty nejlevnější letenky, mezi které se určitě řadí i zpáteční levné letenky do Mexika (Mexico City) z Prahy za 16tis kč. Tip na levný let do Mexico City tu byl naposled před rokem, je tedy jasné, že půjde na dračku!

Online rezervace levné letenky Mexico City (Mexiko)

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6660 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.