KLM - Mexiko - levné letenky Mexico City z Prahy 16.190,- kč

Je tady další letenkový bombónek a cenový trhák mezi aktuálními nabídkami všemožných levných letů specializovaných na zpáteční letenky z Prahy. Máme tu akční letenky do Mexico City a když se řekne akční, znamená to levné letenky za jednotnou cenu (16.190,- kč) s výběrem volných dnů z kalendáře! Mrkněme podrobněji na nynější tip na levné letenky do Mexika s odletem z Prahy.

Dostupnost: akční tarif zajišťuje kombinaci letů KLM a leteckého přepravce České Aerolinie na lince do Mexika v jedné letence. Klikněte na odkaz pro rezervaci levné letenky a zobrazte si volné termíny v danou chvíli. K dispozici jsou zpáteční levné letenky do Mexico City z Prahy na vybrané termíny od 8. ledna 2014 až do 23. dubna 2014 a vybrat se dají levné letenky na každý měsíc v tomto období.

Info k letům: další pozitivní zpráva je nenáročnost letů - nečekejte žádné velké čekací doby a x mezipřistání, to je jen jedno. Odlétá se tedy z letiště Praha Václav Havel Arpt, Praha, Česká Republika s mezipřistáním na Schiphol Arpt, Amsterdam, Nizozemsko (3h 50min). Přilétá se na letiště Juarez Intl, Mexico City, Mexiko. Stejně letíte i zpět.

Tip: nejhorší volba, kterou můžete udělat po zveřejnění akční letenky je ta, že budete vyčkávat. Termíny totiž u dobrých cen mizí v podstatě před očima. Ty nejlevnější letenky, mezi které se určitě řadí i zpáteční levné letenky do Mexika (Mexico City) z Prahy za 16tis kč. Tip na levný let do Mexico City tu byl naposled před rokem, je tedy jasné, že půjde na dračku!

Online rezervace levné letenky Mexico City (Mexiko)

Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.