KLM ⇆ Kostarika - levné letenky San Jose (zpáteční) 12.479,- kč

akce letenky Kostarika - San JoseDalší pecka od KLM nás zavede do perly Střední Ameriky. Tolik očekáváné levné letenky do Kostariky jsou tu po více než roce! Dávno minulý tarif Delty Airlines nahrazují akční letenky San Jose od nizozemské letecké společnosti. Leťte do hlavního města Kostariky San Jose a zpět za 12.479,- kč z italského města Miláno.

Zemi omývanou z jedné strany Karibským mořem a z druhé Tichým oceánem přezdívané také jako oáza klidu navštívíte s KLM za lepších podmínek v následující sezóně. Právě teď si v systému bookněte levné letenky do San Jose s termíny od 22. února 2016 do 27. července. Let do Kostariky vede přes Amsterdam a Panamu.

Jak postupovat při rezervaci levné letenky Kostarika? Snadno! První krok je klik na odkaz s názvem "kalendář". Druhý krok je označení data odletu a příletu a třetí vyplnění rezervačních podrobností jako iniciály atd. V průběhu se vám zobrazí i detaily letu jakožto informace co vše máte v ceně (poplatky, batožiny, atd).

Do Milána z Prahy a zpět letadlem už za 1.222,- kč! Menší úskalí je v rozdílném letišti. Takto levnou letenku koupíte s doletem na letiště Malpensa (MXP), odlet s KLM do kostarického San Jose je však z letiště Milán - Linate (LIN). Přepravu mezi letišti řešte pres regionálního autobusového přepravce Terravision, jenž nabízí spoj za 8 eur.

⇆ San Jose - Kostarika 12.479,- kč kalendář

Letecké společnosti
Oblíbené lety