KLM ⇆ Karibik - levné letenky Aruba z Prahy 13.894,- kč

Po kratičké odmlce se pojďme po hlavě vrhnout do víru letenkových akcí a že je skutečně z čeho vybírat. Připraveny pro vás máme skutečné cestovatelské skvosty. Tentokrát se s námi můžete vydat levně na vytříbený ostrov v Karibském moři. Řeč je o letenkách na ostrov Aruba, jenž leží západně od ostrova Curacao a jen 30 km od severních břehů Venezuely.

Levné letenky Aruba představujeme vůbec poprvé. Z toho pramení, že dostat se výhodněji na tento ostrov se nepoštěstí každý den. Cena za zpáteční lety v akci je stanovena na ceně 13.894,- kč. S dobrými zprávami ale zdaleka nekončíme. Stěžejním faktorem jsou odlety z Prahy, stejně jako návraty.

Dostupnost: Letenky levně z Prahy na ostrov Aruba v Karibiku si objednáte ve výprodeji na termíny od 28. srpna do 12. října 2014. Výběr volných dní je usnadněn kalendářem, ve kterých vidíte volná místa, jenž se ještě dají bukovat.

Informace k lince: Levné letenky na ostrov Aruba s jedním mezipřistáním probíhají v režii nizozemské KLM. Odlety z naší metropole vedou přes Amsterdam, kde se zdržíte pár hodin. Přílety jsou na Aruba  Reina Beatrix A... (AUA). Zpáteční linka na letiště Praha vede za obdobných podmínek.

Tip: Co říci na závěr? Snad jen, že by byl hřích si nechat uniknout levné letenky Aruba za revolučních 13.894,- kč. Na tomto ostrově spadajícího pod autonomní země Nizozemského království vás čekají nejen úchvatné pláže, průzračně čisté moře a mnoho sportovních aktivit. Malý ostrůvek v Karibiku má své kouzlo. Levné letenky ve výprodeji budou k dostání zítra a možna ještě v úterý, tak rezervujte!

⇆ Aruba - Karibik 13.894,- kč kalendář

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.