KLM - Kanada - levné letenky Praha - Toronto a zpět 11.834,- kč

Před necelým měsícem jsme vás upozornili na výhodný let do Kanady z Prahy na křídlech nizozemského leteckého giganta KLM. Jednalo se o let do Toronta, cena tehdy byla nějakých třináct tisíc kč. Uplynulo několik týdnů a stejná aerolinka posunuje cenu ještě níže. Ta padá o dobrou tisícovečku. Let Praha - Toronto a zpět může být váš už za 11.834,- kč i s poplatky.

Dostupnost: Na kdy objednat levné letenky Toronto? Připraveny jsou datumy v období od 1. dubna 2014 do 26. května 2014. Jelikož je to doprodej, je situace taková, že volných termínů skutečně málo. V dubnu jsou volné jen tři termíny pro lety tam a v květnu jsou možné už jen návraty. Aktuální stav najdete pod na odkazem na booking letenky.

Info k letům: Odlet s aerolinkou KLM z pražského letiště Václava Havla - Praha, Česká Republika s mezipřistáním na Schiphol Arpt, Amsterdam, Nizozemsko a příletem na letiště Lester B Pearson Intl, Toronto, Kanada. Let zpátky obsahuje stejnou trasu.

Tip: Vemte prosím na vědomí, že je to současná jediná platná akce na levné letenky do Kanady. Upřednostňujete-li tedy levné zaoceánské lety z Prahy, nemáte nad čím přemýšlet, doprodejové neobsazené termíny do Toronta budou pryč hodně rychle.

Destinace
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.