KLM ⇆ Kanada - levné letenky Montreal, Toronto z Prahy (a zpět) 13.250,- kč

Startujeme dnešní přehlídku levných letů a že se máte na co těšit! KLM boduje! Po červenových akčních letenkách do Edmontonu z Prahy od KLM za 15 tisíc korun se aerolinka rozhodla uvolnit další levné letenky Kanada se zacílením na další města. Tentokrát jsou na pořadu dne obousměrné levné letenky Montreal a Toronto za jednotnou cenu 13.250,- kč.

Termíny: Pro získání tohoto tarifu je jako vždy nutné uskutečnit rezervaci co nejdříve. Volná místa s letenkami do Kanady z Prahy od KLM jsou dostupná na období od 11. září 2015 až po 5. červenec 2016. Konkrétní volná data vidíte v letovém kalendáři (klikněte na daný odkaz na konci této zprávy). Období platí pro letenky do Montrealu. Letenky Toronto mají dostupnost od 6. listopadu 2015 do 21. června 2016.

Tarif patří KLM, avšak podílí se na něm tři dopravci. Kromě nizozemské KLM je to ještě dopravce Air France a České Aerolinie. Z Prahy se letí přes Amsterdam do Monttrealu nebo Toronta. Zpátky Toronto / Montreal - Paříž - Praha.

Tip: Proč si objednat tyto obousměrné levné letenky do Kanady? Kromě výhodné ceny, která je stežejní je to i odlet z Prahy a jen jedno mezipřistání, které je vzhledem k rátkému času velmi přívětivé. V této chvíli akci nikdo podobně nekonkuruje a tak se aktuálně další alternativy jeví jako nereálné.

⇆ Montreal - Kanada (z Prahy) 13.250,- kč kalendář

⇆ Toronto - Kanada (z Prahy) 13.250,- kč kalendář

Letecké společnosti

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 5440 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.