KLM - Kanada - levné letenky do Toronta z Prahy 13.140,- kč

Nizozemský letecký gigant, národní aerolinka KLM rozjiždí útok na přední příčky v kategorii nejlevnější letenky. Dnešním dnem bylo spuštěno hned několik akcí orientované na odlety z Prahy. Prvním tipem budou zpáteční levné letenky do Kanady, které vítáme s otevřenou náručí, protože takových nabídek není nikdy dost.

Zaknihujte si akční letenky Toronto za příznivých 13.140,- s taxami i poplatky. 13.140,- kč je cena, v které je již zahrnut zpáteční let z Toronta do Prahy. Tarif omezuje objednání levné letenky Kanada (Toronto) na období od 27. listopadu až do 22. dubna 2014. V prodeji pouze do vyprodání.

Popis akčního tarifu levné letenky do Kanady: Odlétá se s leteckou společností KLM z letiště Praha Václav Havel (Ruzyně) Arpt, Praha, Česká Republika s mezipřistáním na Schiphol Arpt, Amsterdam, Nizozemsko. Přílet je na letiště Lester B Pearson Intl, Toronto, Kanada. Zpáteční let kopíruje stejnou trasu.

Tip: Chystáte-li se letět do Kanady s prioritou letět levně, levné letenky Toronto od KLM z Prahy jsou teď jednoznačně nejlepší volba. Porovnat tyto levné letenky si můžete i s těmi předchozími, mrkněte zde.

- rezervace levné letenky Toronto - Kanada 13.140,- kč (z Prahy)

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 5440 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.