KLM - Kanada - levné letenky do Toronta z Prahy 13.140,- kč

Nizozemský letecký gigant, národní aerolinka KLM rozjiždí útok na přední příčky v kategorii nejlevnější letenky. Dnešním dnem bylo spuštěno hned několik akcí orientované na odlety z Prahy. Prvním tipem budou zpáteční levné letenky do Kanady, které vítáme s otevřenou náručí, protože takových nabídek není nikdy dost.

Zaknihujte si akční letenky Toronto za příznivých 13.140,- s taxami i poplatky. 13.140,- kč je cena, v které je již zahrnut zpáteční let z Toronta do Prahy. Tarif omezuje objednání levné letenky Kanada (Toronto) na období od 27. listopadu až do 22. dubna 2014. V prodeji pouze do vyprodání.

Popis akčního tarifu levné letenky do Kanady: Odlétá se s leteckou společností KLM z letiště Praha Václav Havel (Ruzyně) Arpt, Praha, Česká Republika s mezipřistáním na Schiphol Arpt, Amsterdam, Nizozemsko. Přílet je na letiště Lester B Pearson Intl, Toronto, Kanada. Zpáteční let kopíruje stejnou trasu.

Tip: Chystáte-li se letět do Kanady s prioritou letět levně, levné letenky Toronto od KLM z Prahy jsou teď jednoznačně nejlepší volba. Porovnat tyto levné letenky si můžete i s těmi předchozími, mrkněte zde.

- rezervace levné letenky Toronto - Kanada 13.140,- kč (z Prahy)

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.