KLM - Indonésie ↔ levné letenky Jakarta z Prahy 14.564,- kč

Jak to vypadá s nynějšími letenkami do Indonésie? Po téměř bezkonkureční akci na levné letenky do Jakarty od China Southern Airlines z Prahy, datující se na konec ledna, se do boje o cestovatele vrací nizozemský kolos KLM. Tato aerolinka o sobě v této oblasti dala naposledy vědět hned na začátku roku a na tento akční tarif by chtěla navázat, povede se jí to?

Dle našich názorů si troufáme tvrdit, že určitě. Oproti lince na letenky Jakarta od China Southern sice nenabízí lepší cenu, v důsledku vyprodání akce již však není možné přebírat až do přebrání. Považte sami, již vyprodané levné letenky do Jakarty od China Southern byly za 13.849,- kč, ve srovnání s letenkami od KLM za 14.564,- kč. Akce však měla pro některé podstatnou vadu a to návraty do Mnichova. Zde s příplatkem šest až sedm stovek letíme opět do Prahy.

Dostupnost: Zabrousíme-li ještě do srovnání obou letenek do Indonésie, všimneme si ještě jednoho podstatného rozdílu. Čínské aerolinky disponovaly kalendářem s lety na jaře, kdežto teď si můžeme bukovat levné letenky do Indonésie od konce léta až do konce podzimu. Cestovní období činí 2. září až 25. listopad 2014. Volná místa se vybírají přes kalendář (klikněte na odkaz "kalendář" na konci článku).

Rozhodujete se také podle počtu mezipřistání a její doby? Na akčních letech se podílí také České Aerolinie. Tarif na letenky Jakarta od KLM k dostání v českém systému umožňuje odlétat z letiště Praha Václav Havel Arpt, Praha, Česká Republika s mezipřistáním na Schiphol Arpt, Amsterdam, Nizozemsko (ČSA - čekačka cca 2 hoďky), po té se pokračuje do finální destinace Soekarno Hatta Intl, Džakarta, Indonésie (KLM). Skoro identické podmínky se nabízí při zpátečních letech Jakarta - Praha.

Jste-li ve světě individuálního cestování nováčci, navštivte odkaz s celkovým přehledem levných letenek do Indonésie - zde. Získáte tak širší přehled o tom, co se kdy nabízelo a za jakých podmínek. Určitě nebude na škodu si třeba jen ve zkratce proletět ceny u posledních letenkových akcí a tipů, protože díky tomu vám dokážeme ušetřit pořádný ranec peněz a to je náš cíl, cestovat levně!

↔ Jakarta - Indonésie z Prahy 14.564,- kč kalendář

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.