KLM - Indonésie - levné letenky Jakarta z Prahy 14.172,- kč

Na scénu přichází sen mnoha cestovatelů - indonéská Jakarta. Většinou se levné lety do Indonésie zaměřují na odlety z evropských měst jako je například italský Řím, nebo Miláno, odkud jsou lety občas k dostání za slušné peníze. Dnes je tu ovšem tip na levné letenky do Jakarty s odletem z Prahy! Cena je stanovena na ceně 14.172,- kč s poplatky.

Nehledejte v tom háček, podmínky se jeví více než příznivě! Kromě letu z Prahy a návratu do Prahy můžete očekávat kalendář a v něm jednotné ceny po celé období pro rezervaci, což zahrnuje hromadu termínů od 2. února 2014 do 9. července 2014. V červenci jsou volné lety již pouze pro zpáteční lety z Indonésie do Prahy.

Informace k letu do Indonésie: Tarif spadá pod křídla KLM, ale podílí se na něm také České Aerolinie, které režirují počátkové spoje k mezipřistání v Amsterdamu, což je také jediný mezistop. Přílet je na letiště Soekarno Hatta Intl, Džakarta, Indonésie. Zpáteční let kopíruje cestu tam.

Tip: Let v současné době nemá konkurenci. Naposledy jsme akční letenky Jakarta mohly objednávat 25. října pro odlety z Vídně s cenou 12.560,- kč, tarif byl ale bleskově pryč a od té doby ticho po pěšině, kdo tedy zaváhá, propásne jedinečnou šanci. Prodej letenek do vyprodání.

Letecké společnosti
Oblíbené lety