KLM - Indonésie - levné letenky Jakarta z Prahy 14.172,- kč

Na scénu přichází sen mnoha cestovatelů - indonéská Jakarta. Většinou se levné lety do Indonésie zaměřují na odlety z evropských měst jako je například italský Řím, nebo Miláno, odkud jsou lety občas k dostání za slušné peníze. Dnes je tu ovšem tip na levné letenky do Jakarty s odletem z Prahy! Cena je stanovena na ceně 14.172,- kč s poplatky.

Nehledejte v tom háček, podmínky se jeví více než příznivě! Kromě letu z Prahy a návratu do Prahy můžete očekávat kalendář a v něm jednotné ceny po celé období pro rezervaci, což zahrnuje hromadu termínů od 2. února 2014 do 9. července 2014. V červenci jsou volné lety již pouze pro zpáteční lety z Indonésie do Prahy.

Informace k letu do Indonésie: Tarif spadá pod křídla KLM, ale podílí se na něm také České Aerolinie, které režirují počátkové spoje k mezipřistání v Amsterdamu, což je také jediný mezistop. Přílet je na letiště Soekarno Hatta Intl, Džakarta, Indonésie. Zpáteční let kopíruje cestu tam.

Tip: Let v současné době nemá konkurenci. Naposledy jsme akční letenky Jakarta mohly objednávat 25. října pro odlety z Vídně s cenou 12.560,- kč, tarif byl ale bleskově pryč a od té doby ticho po pěšině, kdo tedy zaváhá, propásne jedinečnou šanci. Prodej letenek do vyprodání.

Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.