KLM - Indonésie - levné letenky Jakarta z Prahy 14.172,- kč

Na scénu přichází sen mnoha cestovatelů - indonéská Jakarta. Většinou se levné lety do Indonésie zaměřují na odlety z evropských měst jako je například italský Řím, nebo Miláno, odkud jsou lety občas k dostání za slušné peníze. Dnes je tu ovšem tip na levné letenky do Jakarty s odletem z Prahy! Cena je stanovena na ceně 14.172,- kč s poplatky.

Nehledejte v tom háček, podmínky se jeví více než příznivě! Kromě letu z Prahy a návratu do Prahy můžete očekávat kalendář a v něm jednotné ceny po celé období pro rezervaci, což zahrnuje hromadu termínů od 2. února 2014 do 9. července 2014. V červenci jsou volné lety již pouze pro zpáteční lety z Indonésie do Prahy.

Informace k letu do Indonésie: Tarif spadá pod křídla KLM, ale podílí se na něm také České Aerolinie, které režirují počátkové spoje k mezipřistání v Amsterdamu, což je také jediný mezistop. Přílet je na letiště Soekarno Hatta Intl, Džakarta, Indonésie. Zpáteční let kopíruje cestu tam.

Tip: Let v současné době nemá konkurenci. Naposledy jsme akční letenky Jakarta mohly objednávat 25. října pro odlety z Vídně s cenou 12.560,- kč, tarif byl ale bleskově pryč a od té doby ticho po pěšině, kdo tedy zaváhá, propásne jedinečnou šanci. Prodej letenek do vyprodání.

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6660 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.