KLM - Indie - levné letenky Dillí 7.748,- kč

Jste namlsaní na různé letenkové akce? Chuť cestovat vám ještě zvýší příchozí zajímavý tarif letecké společnosti KLM, s kterou teď můžeme naplánovat levné letenky do Indie. Hlavní roli hraje indické hlavní město Dillí, se svými 13,3 milióny obyvatel největší v Indii a 6. největší město na světě.

Vraťme se k akci, kterou v českých systémech režíruje aerolinka KLM. Zpáteční levné letenky Dillí si dokonce teď vyberete v několika variantách s odlety z evropských měst. Cena za letenky do Dillí začíná na extra nízké ceně 7.748,- kč za zpáteční lety včetně tax a poplatků.

Pojďme si akční letenky do Dillí a jednotlivé možnosti rozebrat podrobněji. Nejlevnější letenky do Indie teď pořídíte s odlety ze švýcarských letišť - Basilej, Ženeva, Curych, což jsou města, kam se velmi levně dopravíte letecky z Prahy a zpět (od 2.tis). Přehled levných letů do Švýcarska najdete tady.

Pohodlnější cestovatelé, nebo cestovatelé, kteří to nemají daleko do Vídně, můžou upřednostnit zpáteční levné letenky Dillí od KLM s odlety z Vídně za lákavou cenu 10.200,- kč, což je plus mínus ještě o dva tisíce lepší cena, než u poslední akce letenek do Indie (Dillí) od Turkish Airlines.

U této volby najdete pod rezervačním odkazem dokonce i letový kalendář. Budete-li chtít kalendář i pro ostatní varianty s odlety ze Švýcarska, napište nám na facebook, rádi vám jej připravíme. V této chvíli je možné provádět rezervace levné letenky od listopadu do února 2014. V prodeji vak pouze už jen dnes!

- rezervace levné letenky Dillí - Indie 7.748,- kč (z Basileje)

- rezervace levné letenky Dillí - Indie 8.239,- kč (z Ženevy)

- rezervace levné letenky Dillí - Indie 8.240,- kč (z Curychu)

- rezervace levné letenky Dillí - Indie 10.200,- kč (z Vídně, kalendář)

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.