KLM - Indie - levné letenky Dillí 7.748,- kč

Jste namlsaní na různé letenkové akce? Chuť cestovat vám ještě zvýší příchozí zajímavý tarif letecké společnosti KLM, s kterou teď můžeme naplánovat levné letenky do Indie. Hlavní roli hraje indické hlavní město Dillí, se svými 13,3 milióny obyvatel největší v Indii a 6. největší město na světě.

Vraťme se k akci, kterou v českých systémech režíruje aerolinka KLM. Zpáteční levné letenky Dillí si dokonce teď vyberete v několika variantách s odlety z evropských měst. Cena za letenky do Dillí začíná na extra nízké ceně 7.748,- kč za zpáteční lety včetně tax a poplatků.

Pojďme si akční letenky do Dillí a jednotlivé možnosti rozebrat podrobněji. Nejlevnější letenky do Indie teď pořídíte s odlety ze švýcarských letišť - Basilej, Ženeva, Curych, což jsou města, kam se velmi levně dopravíte letecky z Prahy a zpět (od 2.tis). Přehled levných letů do Švýcarska najdete tady.

Pohodlnější cestovatelé, nebo cestovatelé, kteří to nemají daleko do Vídně, můžou upřednostnit zpáteční levné letenky Dillí od KLM s odlety z Vídně za lákavou cenu 10.200,- kč, což je plus mínus ještě o dva tisíce lepší cena, než u poslední akce letenek do Indie (Dillí) od Turkish Airlines.

U této volby najdete pod rezervačním odkazem dokonce i letový kalendář. Budete-li chtít kalendář i pro ostatní varianty s odlety ze Švýcarska, napište nám na facebook, rádi vám jej připravíme. V této chvíli je možné provádět rezervace levné letenky od listopadu do února 2014. V prodeji vak pouze už jen dnes!

- rezervace levné letenky Dillí - Indie 7.748,- kč (z Basileje)

- rezervace levné letenky Dillí - Indie 8.239,- kč (z Ženevy)

- rezervace levné letenky Dillí - Indie 8.240,- kč (z Curychu)

- rezervace levné letenky Dillí - Indie 10.200,- kč (z Vídně, kalendář)

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Destinace
Letecké společnosti

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 5220 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.