KLM - Čína - levné letenky do Šanghaje z Prahy 12.930,- kč

Hledáte letenky do Číny a nedaří se vám najít vhodný tarif? Pakliže vám nevyhovují ještě stále platné akční letenky do Pekingu od Swiss Air, šáhněte po levných letenkách do Šanghaje s odletem z Prahy na křídlech KLM. Akční letenky do Šanghaje si nyní objednáte za cenu 12.930,- (letenka tam i zpět včetně všech poplatků).

Termíny: klikněte na konci zprávy na odkaz pro rezervaci levné letenky Šanghaj s odletem z Prahy a zobrazte si akční kalendář nabízející aktuální volné lety na měsíce listopad a prosinec letošního roku. Například dnes jsou v kalendáři k mání levné lety do Číny v termínech od 7. listopadu do 11. prosince.

Popis letu: lety režíruje nizozemská letecká společnost KLM. Odlétá se z letiště Praha Václav Havel Arpt, Praha, Česká Republika s mezipřistáním na letišti Schiphol Arpt, Amsterdam, Nizozemsko a příletem na letiště Pudong International Arpt, Šanghaj, Čína. Totéž, jen naopak absolvujete u cesty zpět.

Tip: váháte ještě nad tarifem KLM na booking levné letenky do Šanghaje? Mrkněte také na zmíněný tarif na levné letenky do Číny na křídlech Swiss Air, najdete jej zde. Na další výhodný si asi nějakou chvilku zase počkáte.

Online rezervace levné letenky Šanghaj (Čína)

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 5440 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.