KLM - Čína - levné letenky do Šanghaje z Prahy 12.930,- kč

Hledáte letenky do Číny a nedaří se vám najít vhodný tarif? Pakliže vám nevyhovují ještě stále platné akční letenky do Pekingu od Swiss Air, šáhněte po levných letenkách do Šanghaje s odletem z Prahy na křídlech KLM. Akční letenky do Šanghaje si nyní objednáte za cenu 12.930,- (letenka tam i zpět včetně všech poplatků).

Termíny: klikněte na konci zprávy na odkaz pro rezervaci levné letenky Šanghaj s odletem z Prahy a zobrazte si akční kalendář nabízející aktuální volné lety na měsíce listopad a prosinec letošního roku. Například dnes jsou v kalendáři k mání levné lety do Číny v termínech od 7. listopadu do 11. prosince.

Popis letu: lety režíruje nizozemská letecká společnost KLM. Odlétá se z letiště Praha Václav Havel Arpt, Praha, Česká Republika s mezipřistáním na letišti Schiphol Arpt, Amsterdam, Nizozemsko a příletem na letiště Pudong International Arpt, Šanghaj, Čína. Totéž, jen naopak absolvujete u cesty zpět.

Tip: váháte ještě nad tarifem KLM na booking levné letenky do Šanghaje? Mrkněte také na zmíněný tarif na levné letenky do Číny na křídlech Swiss Air, najdete jej zde. Na další výhodný si asi nějakou chvilku zase počkáte.

Online rezervace levné letenky Šanghaj (Čína)

Letecké společnosti
Oblíbené lety