KLM - Čína - levné letenky do Šanghaje z Prahy 12.930,- kč

Hledáte letenky do Číny a nedaří se vám najít vhodný tarif? Pakliže vám nevyhovují ještě stále platné akční letenky do Pekingu od Swiss Air, šáhněte po levných letenkách do Šanghaje s odletem z Prahy na křídlech KLM. Akční letenky do Šanghaje si nyní objednáte za cenu 12.930,- (letenka tam i zpět včetně všech poplatků).

Termíny: klikněte na konci zprávy na odkaz pro rezervaci levné letenky Šanghaj s odletem z Prahy a zobrazte si akční kalendář nabízející aktuální volné lety na měsíce listopad a prosinec letošního roku. Například dnes jsou v kalendáři k mání levné lety do Číny v termínech od 7. listopadu do 11. prosince.

Popis letu: lety režíruje nizozemská letecká společnost KLM. Odlétá se z letiště Praha Václav Havel Arpt, Praha, Česká Republika s mezipřistáním na letišti Schiphol Arpt, Amsterdam, Nizozemsko a příletem na letiště Pudong International Arpt, Šanghaj, Čína. Totéž, jen naopak absolvujete u cesty zpět.

Tip: váháte ještě nad tarifem KLM na booking levné letenky do Šanghaje? Mrkněte také na zmíněný tarif na levné letenky do Číny na křídlech Swiss Air, najdete jej zde. Na další výhodný si asi nějakou chvilku zase počkáte.

Online rezervace levné letenky Šanghaj (Čína)

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.