KLM - Čína - levné letenky do Pekingu z Prahy 12.220,- kč

Další výhodný tarif od KLM nám umožňuje vycestovat levně do čínského Pekingu. Kdo chtěl poslední dobou ulovit zpáteční akční letenky Peking z Prahy, měl šanci bookovat od 17. září v akci Aeroflot za 13.340,- kč. Od 8. října jsme vám představily komfortnější levné letenky do Pekingu s Emirates za cenu 16.054,- kč s taxami i poplatky. Nyní je tu KLM a přináší nový akční tarif a ještě lepší cenu.

Tato nizozemská aerolinka nyní vydatně posílila akční letenky zaměřené na odlety z Prahy. Díky tomu máme šanci objednávat si levné letenky Čína - Peking s odletem z Prahy za lákavých 12.220,- kč včetně tax a poplatků. V ceně je započtena také zpáteční letenka Peking - Praha!

Dostupnost: Jak na rezervaci levné letenky Peking? Díky akčnímu kalendáři (najdete na konci zprávy pod odkazem na rezervaci) není potřeba letenky od KLM vyhledávat. V aklendáří najdete oranžově označená data a ty jsou připravená k okamžité rezervaci. V tuto chvíli to jsou termíny od ledna do dubna, ovšem levné letenky na leden a únor už jsou vesměs sporadicky.

Tip: Pro méně zkušené cestovatele, nebo pro cestovatele vyhledávajíc levné letenky do jiného čínského města doporučujeme i shlédnutí všech tipů na levné letenky do Číny. Najdete je zde. Poradit vám můžeme také na facebooku.

- online rezervace levné letenky Peking - Čína 12.220,- kč

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.