KLM - Čína - levné letenky do Pekingu z Prahy 12.220,- kč

Další výhodný tarif od KLM nám umožňuje vycestovat levně do čínského Pekingu. Kdo chtěl poslední dobou ulovit zpáteční akční letenky Peking z Prahy, měl šanci bookovat od 17. září v akci Aeroflot za 13.340,- kč. Od 8. října jsme vám představily komfortnější levné letenky do Pekingu s Emirates za cenu 16.054,- kč s taxami i poplatky. Nyní je tu KLM a přináší nový akční tarif a ještě lepší cenu.

Tato nizozemská aerolinka nyní vydatně posílila akční letenky zaměřené na odlety z Prahy. Díky tomu máme šanci objednávat si levné letenky Čína - Peking s odletem z Prahy za lákavých 12.220,- kč včetně tax a poplatků. V ceně je započtena také zpáteční letenka Peking - Praha!

Dostupnost: Jak na rezervaci levné letenky Peking? Díky akčnímu kalendáři (najdete na konci zprávy pod odkazem na rezervaci) není potřeba letenky od KLM vyhledávat. V aklendáří najdete oranžově označená data a ty jsou připravená k okamžité rezervaci. V tuto chvíli to jsou termíny od ledna do dubna, ovšem levné letenky na leden a únor už jsou vesměs sporadicky.

Tip: Pro méně zkušené cestovatele, nebo pro cestovatele vyhledávajíc levné letenky do jiného čínského města doporučujeme i shlédnutí všech tipů na levné letenky do Číny. Najdete je zde. Poradit vám můžeme také na facebooku.

- online rezervace levné letenky Peking - Čína 12.220,- kč

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 5440 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.