KLM - Čína - levné letenky do Pekingu z Prahy 12.220,- kč

Další výhodný tarif od KLM nám umožňuje vycestovat levně do čínského Pekingu. Kdo chtěl poslední dobou ulovit zpáteční akční letenky Peking z Prahy, měl šanci bookovat od 17. září v akci Aeroflot za 13.340,- kč. Od 8. října jsme vám představily komfortnější levné letenky do Pekingu s Emirates za cenu 16.054,- kč s taxami i poplatky. Nyní je tu KLM a přináší nový akční tarif a ještě lepší cenu.

Tato nizozemská aerolinka nyní vydatně posílila akční letenky zaměřené na odlety z Prahy. Díky tomu máme šanci objednávat si levné letenky Čína - Peking s odletem z Prahy za lákavých 12.220,- kč včetně tax a poplatků. V ceně je započtena také zpáteční letenka Peking - Praha!

Dostupnost: Jak na rezervaci levné letenky Peking? Díky akčnímu kalendáři (najdete na konci zprávy pod odkazem na rezervaci) není potřeba letenky od KLM vyhledávat. V aklendáří najdete oranžově označená data a ty jsou připravená k okamžité rezervaci. V tuto chvíli to jsou termíny od ledna do dubna, ovšem levné letenky na leden a únor už jsou vesměs sporadicky.

Tip: Pro méně zkušené cestovatele, nebo pro cestovatele vyhledávajíc levné letenky do jiného čínského města doporučujeme i shlédnutí všech tipů na levné letenky do Číny. Najdete je zde. Poradit vám můžeme také na facebooku.

- online rezervace levné letenky Peking - Čína 12.220,- kč

Letecké společnosti
Oblíbené lety