KLM - Čína - levné letenky do Pekingu z Prahy 11.580,- kč

Vypadá to tak, že letenkovým akcím na začátku nového týdne majíc start z letiště Praha bude vévodit holandská aerolinka KLM. Hitem tohoto týdne jsou levné letenky do Číny. Za extra cenu 11.580,- kč i s poplatky si totiž nyní objednáte levné letenky do Pekingu s odletem z Prahy a to i v ceně se zpáteční letenkou Peking - Praha!

Termíny: k ruce máte letový kalendář obsahující akční letenky. Jedná se o kalendář zobrazující volné levné letenky připravené k rezervaci v určitém časovém období. U této akce máte k dispozici výběr zpáteční levné letenky do Pekingu na spousta termínů od 5. listopadu až do konce března příštího roku. Veškéré podrobnosti k atuálním volným letům získáte klikem na odkaz pro rezervaci níže.

Popis tarifu: akční lety do Číny z Prahy vypravuje holandská letecká společnost KLM. Odlet je z letiště Praha Václav Havel Arpt, Praha, Česká Republika s mezipřistáním na Schiphol Arpt, Amsterdam, Nizozemsko a příletem na letiště Beijing Capital Arpt, Peking, Čína. Stejnou trasou se letí i zpátky.

Tip: nemáte zkušenosti se zaknihováním levné letenky? Nejzákladnějším pravidlem je vědět skutečnost, že levné letenky do Číny (Peking) nebudou k mání až do konce zmíněného období. Jedná se vždy jen o pár dní a vzhledem k tomu, že takto výhodná letenková akce na levné lety do Pekingu z Prahy už tu nějakou dobu nebyla, půjde na dračku, takže bookujte včas!

Online rezervace levné letenky Peking (Čína)

- alternativa akčního letu s Turkish Airlines

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.